E-Commerce

What is the Online Wallet Application Papara?

What is the Online Wallet Application Papara?

Son dönemde artan online alışveriş ile beraber internet bankacılığı uygulamaları da giderek yaygınlaşmaya başladı ve en gözde online cüzdan uygulaması olan Papara‘yı bu yazımda sizlere tanıtacağım.

İnternet Bankacılığı Nedir?

İnternet bankacılığı, birçok bankacılık hizmetinin işlem yapılacak bankaya ait hesaplar ile internet üzerinden yapılmasını sağlayan uygulamadır. Bu hizmet birçok platform için uygundur. İşlem yapacak kişi bilgisayar, telefon veya tablet gibi araçlar ile işlem yapabilir.

Bu noktada önemli olan 2 unsur vardır. 1.unsur, banka ile iletişim kurabilmeniz için internete ihtiyaç vardır. 2.unsur ise her bankanın kendine ait internet bankacılığı vardır. İnternet bankacılığı sayesinde tek bir tık ile bulunduğunuz yerden işlem yapabilirsiniz.

What is the Online Wallet Application Papara?

Online Cüzdan Uygulaması
Customize Your Website, Grow Your Business

Papara internet üzerinden alışveriş imkanı sunan online cüzdan uygulamasıdır. Standart banka uygulamalarından farkı ise kullanıcılardan komisyon talep etmiyor olmasıdır. Güvenilir alışveriş imkanı sunan PaPara ayrıca kullanıcılarına özel pek çok avantajı da içerisinde barındırmaktadır.

Papara’nın Avantajları Nelerdir?

PaPara sayesinde hesabınıza dilediğiniz her an para yükleyebilir, 7/24 komisyonsuz olarak para gönderebilirsiniz. Ayrıca internet alışverişlerinizde güvenli ödeme yapabilir, atm veya cep telefonu numaranızla para çekebilirsiniz.

Ayrıca, Papara ile Netflix, YouTube Premium, Spotify uygulamalarındaki aboneliklerinizde indirim avantajlarından faydalanabilirsiniz.


POS Entegratör Papara Sanal POS Entegrasyonu

e-export with wordpress
Customize Your Website, Grow Your Business

POS Integrator ile hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde ödeme alın. Papara hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. 

WordPress Ödeme Eklentisi POS Entegratör’ün Bazı Özellikleri

  • Lisans Boyunca Güncelleme
  • Farklı ödeme kuruluşu ve komisyonlar arası geçişte hızlı bir şekilde entegre olmanızı sağlar.
  • Ödeme kuruluşu, banka ekranlarına gerek kalmadan iade işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Test ortamınızı kolay ve hızlıca kurmanızı sağlar. Bu sayede ödeme işlemlerini öncesinden tecrübe edebilirsiniz.
  • Kart saklama.
  • Taksit kuralları özelliği ile e-ticaret hukukuna uygun olacak şekilde belirlediğiniz kategorilerdeki ürünlere taksit limiti koyabilir veya taksitleri engelleyebilirsiniz.
  • It records and reports errors that occur during payment. It prevents you from losing customers as a result of incorrect transactions.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *