wooCommerce, Ödeme Eklentileri

WooCommerce Kuveyt Türk Sanal Pos

WooCommerce Kuveyt Türk Sanal Pos

WooCommerce Kuveyt Türk sanal pos, online işletmenizde müşterilerinize güvenli ödeme ortamı sunmanıza yardımcı olmaktadır. Kuveyt Türk sanal pos ile ödemelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde alabilir, satış rakamlarınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

WooCommerce Kuveyt Türk Sanal Pos Nedir?

WooCommerce Kuveyt Türk Sanal Pos

E-ticaret sitenizden ödeme almanızı mümkün kılan WooCommerce Kuveyt Türk sanal pos, müşterilerinize sıra dışı bir ödeme deneyimi yaşatmanıza destek olmaktadır. Eklentimizin benzersiz özellikleri ve avantajları sayesinde e-ticaret sitenizden ödeme almanın tadını doyasına çıkarabilirsiniz.

Bir e-ticaret sitesi kurmaya hazırlanıyorsunuz. Satılacak ürün ya da hizmetiniz hazır. Alan adı, tasarım, logo, barındırma ve altyapı gibi konuları netleştirdiniz. Satış aşamasında ise müşterilerden ödeme almak için Kuveyt Türk bankası ile anlaştınız. Fakat eklenti ve özellikleri konusunda aklınız karışık. İşte bu aşamada devreye giren Kuveyt Türk sanal pos eklentisi olmaktadır.

Ürünümüzü kolay bir şekilde edinebilir, müşterilerinize benzersiz bir ödeme seçeneği vadedebilirsiniz. Bir ay süresince web sayfamız üzerinden açacağınız destek talepleri ile eklenti için teknik destek ya da yardım alabilirsiniz. Lisans süreniz boyunca, güncellemelerden sınırsız olarak faydalanma imkanınız bulunmaktadır. Bununla beraber ek kurulum aşamasında da GurmeWoo ekibi her daim yanınızdadır. İlk eklenti ayarları ve entegrasyon işlemleri ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

WooCommerce Kuveyt Türk Sanal Pos Özellikleri Nelerdir?

WooCommerce Kuveyt Türk Sanal Pos

POS Entegratör birçok önemli özellik sunmaktadır. Bunlar aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır:

 • Kuveyt Türk sanal pos ile ödeme alabilirsiniz.
 • Müşteri deneyiminiz bir üst noktaya ulaşmaktadır.
 • Kuveyt Türk sanal pos APİ’leri ile uyumlu biçimde çalışmaktadır.
 • Ortak ödeme sayfası olmadan WooCommerce ödeme sayfasındaki form kullanılabilmektedir.
 • Ödeme sırasında meydana gelen çeşitli hatalar detaylı bir şekilde gösterilmektedir.
 • Çoklu dilde ödeme almanızı sağlamaktadır.
 • Hatalı siparişler durumunda oluşan problemleri sipariş notuna işlemektedir.

Kuveyt Türk Sanal Pos Nedir?

WooCommerce Kuveyt Türk Sanal Pos

Kuveyt Türk sanal pos, web sayfanız aracılığı ile alışveriş gerçekleştiren müşterilerinizin sitenizde ödeme yapmasını sağlamaktadır. Müşteri, kredi kartı ya da banka kartı verilerini sayfadaki ödeme ekranına girer. Bu veriler ilgili bankaya ulaşmaktadır. Ardından işlemin provizyonu alınmaktadır. Provizyonu alınan işlemlerin tutarı müşterinin kart limitinden veya bakiyesinden düşer ve bankanın hesabına geçer. Bu tamamen web üzerinden işleyen bir postur ve fiziki pos değildir.

Kuveyt Türk Sanal Pos Avantajları Nelerdir?

WooCommerce Kuveyt Türk Sanal Pos

Kuveyt Türk sanal pos, e-ticaret sayfalarında yapılan alışverişlerin tamamlanmasında kullanılan bir pos sistemidir. Bu sistem kredi kartı ya da banka kartı aracılığı ile internet üzerinden alışveriş yapmayı sağlamaktadır. Bankanın şubelerinden sanal POS başvurusu yapabilirsiniz. Kuveyt Türk sanal pos avantajları oldukça fazladır. Bunlardan en önemlileri:

 • E-ticaret sayfasında sanal mağazalarda kart aracılığı ile ödeme yapılmasını sağlamaktadır.
 • Kuveyt Türk sanal pos taksit seçeneğini desteklemektedir. Taksit tanımları yapıldıktan sonra bu işlem aktif şekilde kullanılabilmektedir. Bu aşamada Kolay Taksit Eklentisi işinize yarayacaktır.
 • Müşterileriniz yurt dışı ve yurt içi bütün kartlar ile harcamalarını yapabilmektedir.
 • Manuel POS, raporlama, satış ve iade gibi bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • 3D Secure ile güvenli bir şekilde ödeme almanıza destek olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir