wooCommerce

WooCommerce B2B Eklentileri

WooCommerce B2B Eklentileri

WooCommerce, herhangi bir iş fikrine uyum sağlama esnekliği sayesinde çevrimiçi mağazalar oluşturmak için tercih edilmektedir. Bir B2B sitesi oluşturmayı düşünüyorsanız; WooCommerce ile harikalar yaratabilirsiniz. WooCommerce B2B eklentileri bu aşamada devreye girer ve hayal ettiğiniz B2B sitenizi kurmanıza izin verir.

Müşterilerinizin istek ve ihtiyaçlarına uyum sağlayan bir B2B sitesi kurmak için ek araçları ve eklentileri entegre etmelisiniz. Bunun için kullanabileceğiniz WooCommerce B2B eklentileri bu yazıda listelendi.

ELEX WooCommerce Catalog Mode

WooCommerce B2B Eklentileri

ELEX Katalog Modu eklentisi ile WooCommerce mağazanızdaki B2B satışlarının çeşitli yönlerini yönetebilirsiniz. Mağazanızdaki kullanıcı rolüne göre müşteriler için özel fiyatlar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, genel müşteriler için eklenti düğmesini kaldırmanıza ve yalnızca kayıtlı B2B müşterilerine e-ticaret işlevselliği sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Öne çıkan özellikleri şunları içermektedir:

 • B2B müşterileri için özel fiyatlar oluşturmanızı sağlamaktadır.
 • Bireysel ürünler ve çeşitli varyasyonlar için role dayalı fiyatlandırmayı ayarlamanızı mümkün kılmaktadır.
 • Müşteriye özel fiyatlandırma.

Dokan Katalog Modu Eklentisi

WooCommerce B2B Eklentileri

WooCommerce B2B eklentileri arasında yer alan Dokan Katalog Modu Eklentisi, popüler eklentiler arasında yer almaktadır. Satıcılarınızın ürün yüklemelerini kolaylaştıran bu eklenti, zamandan tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Aynı ürünü satanlar ürün sayfalarında listelenmektedir. Bu sayede müşteriler aynı ürünün satan başka satıcılarını ve ürün fiyatlarını görebilirler. Öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kullanımı kolay satıcı paneli.
 • Satıcılardan katalog ürünü önerisi alınabilmektedir.
 • Ürünler topluca katalog moduna eklenebilmektedir.
 • Aynı ürünü satan farklı kullanıcılar görülebilmektedir.
 • Satıcısı olmayan ürünler pazaryerinde gizlenebilmektedir.
 • Katalog dışı ürün ekleme kapatılabilmektedir.
 • Satıcılar katalogdan ürün seçebilmektedir.

Iyzico Pazaryeri Ödeme Eklentisi

WooCommerce B2B Eklentileri

WooCommerce B2B eklentileri listesinde en fazla kullanılanlardan biri de şüphesiz ki Iyzico Pazaryeri Ödeme eklentisi. Bu eklenti, WooCommerce, WCVendor, Dokan, Product Vendors, WCFM (WC Lovers) gibi sistemler ile uyumlu şekilde çalışmaktadır. Pazaryeri e-ticaret sitenizden ödeme almanızı kolaylaştıran bir eklentidir. Ödeme eklentileri arasında en popüler olanlardan biridir. Güvenli bir şekilde ödeme almanıza ve müşterilerinize kaliteli bir ödeme ortamı sunmanıza imkân tanımaktadır.

B2B & Wholesale Suite

WooCommerce B2B Eklentileri

WooCommerce B2B eklentileri arasında yer alan bu eklenti, WooCommerce kullanarak bir toptan satış veya B2B mağazası kurmak için ideal çözümlerden biridir. Ürün fiyatlandırması, indirimler, fiyat teklifi talep formları, kullanıcı kaydı vb. dahil olmak üzere bir B2C mağazasının hemen hemen her yönünü ele almaktadır. Eklenti, belirli müşteri grupları için fiyatlandırmayı kolayca ele alma seçeneklerine sahiptir. Ayrıca, mağazanızdaki konuk kullanıcılara erişimi kısıtlamak için çeşitli seçenekler sunmaktadır. Eklenti aynı zamanda, teklif seçenekleri ve toptan sipariş formları için istek oluşturmaya yardımcı olmaktadır.

 • Farklı kullanıcı grupları için kolayca belirli toptan satış fiyatları oluşturmanızı sağlamaktadır.
 • Teklif formları özelleştirilmektedir.
 • Genel müşteriler ve B2B müşterileri için kolay kayıt seçenekleri.
 • Müşterilerin pratik şekilde yeniden sipariş vermelerini sağlamak adına alışveriş listeleri kaydedilebilir.

Wholesale For WooCommerce

WooCommerce B2B Eklentileri

B2B ve toptan satış işlerini yönetmek için basit ve etkili bir seçenektir. Mağaza sahipleri hem genel perakende hem de B2B satışlarını gerçekleştirebilecek. Eklenti, genel müşterilerin bu alana erişememesi için toptan satış alanını bir parola kullanarak koruma seçeneği sunmaktadır. Kullanıcı rollerini kullanarak toptan satış müşterileri için özel fiyatlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, özelleştirilebilir toptan satış kayıt formu, müşterilerin mağazanıza kaydolmasını kolaylaştıracaktır. Genel özellikler şunlardır:

 • Toptan e-ticaret mağazanızın tüm yönlerini yönetmenize yardımcı olmaktadır.
 • Müşterileriniz için sorunsuz bir kayıt akışı oluşturabilirsiniz.
 • Toptan müşteriler için kademeli fiyat seviyeleriyle birlikte özel bir mağaza sunmanızı sağlamaktadır.
 • Satın alma için minimum miktar gereksinimlerini belirleme seçeneği bulunmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz pazaryeri eklentileri Gurmehub koleksiyonunda yer almaktadır. B2B siteniz yok ise size özel tema ve yazılımlar ile bir B2B sitesine sahip olabilirsiniz. Bunun için ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir