wooCommerce, Ödeme Eklentileri

WooCommerce Papara Sanal Pos

WooCommerce Papara Sanal Pos

WooCommerce Papara sanal pos, Papara kullanan müşterilerinizden hızlı ve güvenli şekilde ödeme almanıza yardımcı olmaktadır. Papara sanal pos ile fiziksel veya dijital ürün satışlarınızı gerçekleştirebilir, her türlü müşteriye hitap ederek, daha fazla kazanç imkanı elde edebilirsiniz.

WooCommerce Papara sanal POS entegrasyonu

WooCommerce Papara Sanal Pos

WooCommerce Papara sanal pos, e-ticaret sitenizden ödeme almanızı sağlayan sanal pos eklentisidir. Bu eklenti, kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme almanıza destek olmaktadır. Papara, internet üzerinden alışveriş olanağı sağlayan bir online cüzdandır. Standart bankalardan en önemli farklı ise kullanıcılardan komisyon almamasıdır. Bundan dolayı milyonlarca insan Papara kullanmayı tercih etmektedir.

Güvenli bir şekilde ödeme yapma ve alışveriş imkanı sağlayan Papara, aynı zamanda kendine has avantajları ile de kullanıcılarını memnun etmeyi başarmaktadır. Papara ile hesabınıza istediğiniz an para yüklemeniz mümkün. 7/24 komisyonsuz bir şekilde para gönderip almanız söz konusu olabiliyor.

İnternet alışverişlerinizde güvenli olarak ödeme yapmanızı sağlayan Papara, aynı zamanda ATM ya da cep telefonu numaranız ile para çekmenizi de sağlamaktadır. Bütün bu avantajların bilincinde olan Gurmehub ekibi, sizler için Papara ile ödeme almanızı sağlayan POS Entegratör ödeme eklentisini geliştirdi.

WooCommerce Papara Sanal Pos Eklentisinin Özellikleri Nelerdir?

WooCommerce Papara Sanal Pos

E-ticaret sitenizi kurdunuz. Müşterileriniz sitenizi ziyaret etmeye ve ürünlerinizle ilgilenmeye başladı. Fakat Papara kart ile alışveriş gerçekleştirmek isteyen müşterilerinizin sitenizden geri döndüğünü fark ettiniz. İşte bu noktada ihtiyacınız olan şey ise POS Entegratör.

Gurmehub tarafından geliştirilen eklenti, Papara kullanan müşterilerinizin sitenizden diledikleri şekilde alışveriş yapmalarına izin vermektedir. Her daim güncellenen eklentimizi edinerek, Papara kullanan müşterilerinize güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme ortamı sunabilirsiniz. Canlı şekilde eklentiyi deneyimlemek isterseniz, ürün sayfamızdaki canlı demo alanına göz atabilirsiniz.

POS Entegratör, birçok WordPress eklentisi ile entegre çalışır. WordPress bilindiği gibi bir içerik oluşturma yazılımıdır. POS Entegratör‘e sahip olarak, WordPress eklentileri ile farklı şekillerde ödeme alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir