Ödeme Eklentileri, wooCommerce

WooCommerce Papara Sanal Pos

WooCommerce Papara Sanal Pos

WooCommerce Papara sanal pos, Papara kullanan müşterilerinizden hızlı ve güvenli şekilde ödeme almanıza yardımcı olmaktadır. Papara sanal pos ile fiziksel veya dijital ürün satışlarınızı gerçekleştirebilir, her türlü müşteriye hitap ederek, daha fazla kazanç imkanı elde edebilirsiniz.

WooCommerce Papara Sanal Pos Nedir?

WooCommerce Papara Sanal Pos

WooCommerce Papara sanal pos, e-ticaret sitenizden ödeme almanızı sağlayan sanal pos eklentisidir. Bu eklenti, kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme almanıza destek olmaktadır. Papara, internet üzerinden alışveriş olanağı sağlayan bir online cüzdandır. Standart bankalardan en önemli farklı ise kullanıcılardan komisyon almamasıdır. Bundan dolayı milyonlarca insan Papara kullanmayı tercih etmektedir.

Güvenli bir şekilde ödeme yapma ve alışveriş imkanı sağlayan Papara, aynı zamanda kendine has avantajları ile de kullanıcılarını memnun etmeyi başarmaktadır. Papara ile hesabınıza istediğiniz an para yüklemeniz mümkün. 7/24 komisyonsuz bir şekilde para gönderip almanız söz konusu olabiliyor.

İnternet alışverişlerinizde güvenli olarak ödeme yapmanızı sağlayan Papara, aynı zamanda ATM ya da cep telefonu numaranız ile para çekmenizi de sağlamaktadır. Bütün bu avantajların bilincinde olan GurmeWoo ekibi, sizler için WooCommerce Papara pos eklentisini sunmaktadır.

WooCommerce Papara Sanal Pos Eklentisinin Özellikleri Nelerdir?

WooCommerce Papara Sanal Pos

E-ticaret sitenizi kurdunuz. Müşterileriniz sitenizi ziyaret etmeye ve ürünlerinizle ilgilenmeye başladı. Fakat Papara kart ile alışveriş gerçekleştirmek isteyen müşterilerinizin sitenizden geri döndüğünü fark ettiniz. İşte bu noktada ihtiyacınız olan şey ise WooCommerce Papara Sanal Pos eklentisi.

GurmeWoo tarafından geliştirilen eklenti, Papara kullanan müşterilerinizin sitenizden diledikleri şekilde alışveriş yapmalarına izin vermektedir. Her daim güncellenen eklentimizi edinerek, Papara kullanan müşterilerinize güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme ortamı sunabilirsiniz. Canlı şekilde eklentiyi deneyimlemek isterseniz, ürün sayfamızdaki canlı demo alanına göz atabilirsiniz.

Eklentinin özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Hataların sipariş ayrıntılarına kaydedilmesi mümkündür.
 • Ayrıntılı hata mesajları.
 • Papara Sanal Pos APİ’leri ile uyumlu şekilde çalışmaktadır.
 • Ücret iadesi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Sayfanın tasarımına uygun kredi kartı formu bulunmaktadır.
 • İsteğe bağlı 3D seçeneği belirleme imkanınız vardır.
 • 3D destekler.
 • Lisans süresince güncelleme olanağı elde edersiniz.

Papara Sanal Pos Avantajları Nelerdir?

WooCommerce Papara Sanal Pos

WooCommerce Papara sanal pos pek çok farklı avantajı beraberinde getirmektedir. Bireysel satıcılar, şahıs işletmeleri ve bağımsız çalışanlar için muazzam bir çözümdür. Kolay bir şekilde ödeme almak için Papara numarası ya da QR kod olanağı bulunmaktadır. Bireysel ticari hesap elde ederek 13 milyon Papara’lıdan ödeme alma şansı yakalarsınız.

 • Papara ile müşterilerinize alternatif ödeme yöntemleri sunarak satışlarınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca başlangıç ücreti, aylık ve sabit ücretler bulunmamaktadır.
 • İşinizle alakalı verileri firma ile paylaşarak bireysel ticari hesaba başvurabilir, kartla ödeme almaya başlayabilirsiniz.
 • Daha yüksek limit ve avantajlı ücretlerden yararlanmak, kartla da ödeme almak isterseniz, ticari hesaba geçiş yapma şansınız vardır.
 • Papara sanal pos sayesinde 7/24 kolayca ödeme alırsınız.
 • Ödemeniz anında Papara hesabınıza geçer.

E-ticaret siteniz için ihtiyaç duyduğunuz diğer ödeme eklentileri için GurmeWoo koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir