Ödeme Eklentileri

WooCommerce ING Bank Sanal Pos Nasıl Alınır? Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

WooCommerce ING Bank Sanal Pos Nasıl Alınır? Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Sürekli olarak gelişen bir Dünya’ da yaşamaktayız ve bu gelişim her alana etki etmektedir.

Bu makalemizde gelişen E-Ticaret dünyasının bizlere sunulan en büyük pazar olduğuna vurgu yaparak e-ticaret siteniz için ING Bank Sanal Pos başvurusunu ve WooCommerce ING Bank Sanal Pos entegrasyonunu anlatacağız.

ING Bank Sanal Pos Nedir?

woocommerce-ing-bank-sanal-pos

ING Bank Sanal POS sistemi; online alışveriş yoluyla ürün ya da hizmet sunan E-Ticaret sitelerinde kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapabilmek için müşterilerine sunduğu bir sistemdir. Klasik kredi kartlarının okutulduğu normal POS  cihazlarının sanal versiyonu olarak düşünülüp ifade edilebilir. Ayrıca Virtual POS olarak da geçmektedir.

ING Bank POS Avantajları Nelerdir?

woocommerce-ing-bank-sanal-pos-avantajlari

Birçok banka gibi ING Bank Sanal POS’ ta genel özellikleri sunmakla birlikte, müşteri hizmetleri bakımından banka kendine çok güvenmekte ve 7/24 müşterilerine destek vermektedir.

 • ING Bank Sanal POS yalnızca yurt içi değil yurt dışında da VISA/MASTER/TROY kodlu kartların kullanılması mümkün kılmaktadır.
 • Hesaplara yönelik dökümlere ING Bank Sanal Pos müşterileri e-posta ile ulaşabildikleri için bütçe planlamaları hızlı ve doğru bir biçimde yapabilmenize olanak sağlar.
 • Üye işyerleri için özel olarak hazırlanan kampanyalar ile ING Bank Sanal Pos aylık farklı avantajlar sunulmaktadır.
 • POS cihazları için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

ING Bank Sanal Pos Çeşitleri Nelerdir?

 • Yazarkasa POS: Yazarkasa ve POS cihazının entegresinden ortaya çıkan bir sistemdir. Bakanlık tarafından bazı iş yerleri için kullanımı zorunlu olduğu unutulmamalıdır.
 • Sabit POS: Standart komisyon ödemeli olan POS türüdür. Masaüstü Pos olarak ismi de geçmektedir.
 • Mobil POS: Mobil hat ile entegre olarak kullanılan POS türüdür.
 • Sanal POS: Çevrimiçi olarak güvenli alışveriş yapılmasını sağlayan Pos türüdür.
 • ADSL POS: İnternet hattı ile entegre olarak kullanılmakta olan bir POS türüdür.

ING Bank POS Başvuruları Nasıl Yapılır? 2020

ING Bank üzerinden POS cihazı başvurusu yapmak istiyorsanız, internet üzerinden ya da şubelerden ön başvuru formunu doldurmanız zorundasınız. Formu dolduran müşteriler, banka yetkilileri tarafından daha sonra aranmaktadır .  

Form üzerinden yapılan incelemelerin olumlu sonuçlanması halinde müşteriler bankaya yetkililer tarafından bankaya davet edilir ve sözleşmeleri üzerinden bir anlaşma sağlamaktadırlar. ING Bank sanal POS müşterilerine yönelik sunulmakta olan hizmet de aynı aşamalardan geçmekte yalnızca POS cihazı temini ve komisyon oranları kısmında farklılıklar görülmektedir.

WooCommerce ING Bank Sanal Pos Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz veya halihazırda şuanda kullanmakta olduğunuz WordPress altyapısını bir E-Ticaret sitesine dönüştürebilirsiniz. WooCommerce ile bu işlemi gerçekleştirebilir ve sattığınız ürün yada hizmetlerinin bedelini WooCommerce ING Bank Sanal Pos Eklentimizi Kullanarak alabilirsiniz.

wooINGBank: WooCommerce ING Bank Sanal POS Eklentisi

WooCommerce-ING-Bank-Sanal-POS-Eklentisi
WooINGBank ING Bank Sanal POS Eklentisi

wooINGBank ING Bank Sanal POS; Kolay, Hızlı, Entegrasyon Çözümü

Bir e-ticaret sitesi hayaliniz mi var? Satılacak ürün/hizmetiniz var ve barındırma, alan adı, tasarım ve kullanılacak altyapı (wooCommerce) çözümlerini de hallettiniz. Satış aşamasında ödeme almak için bir banka ile hali hazırda anlaştınız(ING Bank) ama entegrasyon ve eklenti özellikleri konusunda yeterli bilginiz veya karar verdiğiniz herhangi bir entegrasyon sistemi yok. WooINGBank tam size göre! 1aylık süre boyunca GurmeWoo üzerinden açacağın destek talepleriyle eklenti için yardım alabilirsin. Güncellemelerden sınırsız süre faydalanabilirsin. Bunlara ek olarak kurulum aşamasında da yanındayız. İlk entegrasyon ve eklenti ayarları ücretsiz şekilde ekibimiz tarafından yapılacak.

wooCommerce ING Bank Sanal POS Eklentisinin Özellikleri

 • Sanal POS ile ödemeleri kolay bir şekilde alabilirsiniz.
 • Test ortamı sayesinde denemeler yaparak müşteri deneyimini geliştirebilirsiniz.
 • Sipariş iadelerini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.
 • ING Bank Sanal POS API leri ile tam uyumlu bir yapıya sahiptir.
 • Ortak ödeme sayfası olmadan wooCommerce ödeme sayfasındaki kredi kartı formunu kullanmanıza olanak sağlar.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir