Ödeme Eklentileri

En İyi Sanal POS Firmaları

En İyi Sanal POS Firmaları

En iyi sanal pos firmaları, e-ticaret sitesinden ödeme almak ve müşterilerine güvenli bir ödeme yöntemi sunmak isteyenler tarafından sıklıkla merak ediliyor. Son yıllarda e-ticaretin artış göstermesiyle beraber girişimciler için sanal pos firmaları bir hayli önem kazandı. Sonuç olarak e-ticaret işiyle ilgilenenler için en iyi sanal pos şirketleri bir adım öne çıkıyor.

Siz de en iyi sanal pos firmaları arasından seçim yaparak e-ticaret işinizi büyütme amacındaysanız; listemize göz atabilirsiniz.

Sanal POS Nedir?

En İyi Sanal Pos Firmaları

En iyi sanal pos firmaları hangileri açıklamadan önce sanal pos nedir bundan söz edelim. Sanal poslar, herhangi bir fiziksel mağazadan alışveriş yaptıktan sonra ödeme için kullanılan POS cihazları ile aynı işlevi görmektedir. Tek farkı ise işlemin tamamen çevrimiçi olarak tamamlanmasıdır.

Sanal POS, bir ürün ya da hizmetin internet üzerinden kartlar vasıtasıyla 7/24 satın alınmasını mümkün kılmaktadır. Bu da e-ticaretin bir diğer avantajı olmaktadır. Sanal pos sayesinde kredi kartı ve banka kartı aracılığı ile internetten ödeme almanız ve ödeme yapmanız söz konusudur.

Güvenilir ve En İyi Sanal Pos Firmaları

En iyi sanal pos firmaları ile e-ticaret sitesi sahipleri müşterilerine güvenli bir ortamda ödeme kolaylığı sunmaktadır. Aynı şekilde sanal poslar problemsiz, hızlı ve kolay bir biçimde ödeme alma yöntemi olarak lanse edilmektedir. İnternetten satış yapmak istiyorsanız; tercih edebileceğiniz güvenilir sanal POS firmaları şu şekilde listelenmektedir:

1.Vepara Sanal POS

En İyi Sanal POS Firmaları
Web Sitenizi Özgünleştirin, İşinizi Büyütün

En iyi ve en uygun sanal pos firmaları arasında yerini alan Vepara, %0’dan başlayan sanal pos komisyon oranları ile fintech sektörünün en avantajlı seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. 

Vepara Sanal POS başvurusu yaparken, tercih ettiğiniz ödeme periyodu ve işletme cironuza göre en uygun komisyon oranları ile cazip bir teklifler alabiliyorsunuz.

Tüm bunların yanı sıra Vepara yalnızca sanal pos değil; link ile ödeme alma, android fiziki pos, ön ödemeli kart, dijital cüzdan, sanal IBAN, abonelik yönetimi ve toplu para gönderimi olmak üzere işletmeler için birçok ödeme çözümü sunuyor. 

Yurtdışından ödeme almak için ise Vepara’da ekstra bir ücret veya komisyon ödemeniz gerekmiyor. Anlaştığınız sanal pos komisyon oranı ile yurtdışından kolayca online ödeme alabilirsiniz. 
İster sosyal medyadan link ile ödeme alın, ister pos çözümleri ile müşterilerinize ulaşın. Vepara, online ödeme yöntemleri konusunda en avantajlı özellikler ile sizi bekliyor.

2. PayTR

En İyi Sanal Pos Firmaları

En iyi sanal pos firmaları arasında bulunan PayTR, 12 seneden bu yana hizmet sağlamaktadır. Üye iş yerlerine ertesi gün ödeme imkanı sunmaktadır. Bütün ödeme kanallarını tek bir entegrasyonda birleştiren PayTR, uzman kadrosuyla kesintisiz, güvenilir ve hızlı hizmet vermektedir. PayTR’de sanal pos aidatı bulunmamaktadır.

Gelişmiş altyapısı ile müşterileri için güvenli bir ortam vadetmektedir. Kullanıcıların karşılaşabileceği olası problemleri engellemektedir ve kart güvenliğini mümkün kılmaktadır. Şirketin sayfasından başvuru gerçekleştirerek, ortalama iki saat gibi bir sürede çevrimiçi ödeme almaya başlayabilirsiniz. PayTR’den daha fazla verim almak ve süreçlerinizi otomatikleştirmek için POS Entegratör Ödeme Eklentisi ürünümüz ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir.

3. ParamPOS

En İyi Sanal Pos Firmaları
En İyi Sanal POS Firmaları

En iyi sanal pos firmaları arasında yerini alan ParamPOS, bütün dünyadan ödeme almanıza yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda ödemeniz ertesi gün hesabınıza geçmektedir. Ödeme işlemleri, çok kısa saniyeler içinde sistem tarafından incelenmektedir ve inceleme sonucunda alışveriş süreci tamamlanmaktadır.

ParamPOS banka entegrasyonu sayesinde bütün bankaları tek bir yerde toplamaktadır. Param Kart Business sahiplerine online tahsilatta en düşük komisyon oranları sağlanmaktadır. %0,99’dan başlayan avantajlı komisyon oranı ile tahsilatların ertesi gün hesabınıza yatmaktadır. Bu avantajlı oran Param Business Kart üyelerine özeldir.

Param internet şubesi üzerinden müşterilerinizin alışveriş işlemlerini pratik bir şekilde yönetebiliyorsunuz. Hem firmanız hem de müşterileriniz için güvenli bir altyapı sistemi sağlamaktadır. Param sanal POS kullanan firmalar için Param Sanal Pos Eklentisi ürünümüz bulunmaktadır.

4. PayBull

En İyi Sanal Pos Firmaları

Sanal POS şirketleri arasında bir diğeri de PayBull olmaktadır. Binlerce KOBİ müşterisine sahip olan marka, %0,99 komisyon oranıyla beklentilere en iyi şekilde yanıt vermektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun 7/24 PayBull’dan hizmet alabiliyorsunuz.

PayBull’da üyelik ücreti ve işlem ücreti bulunmamaktadır. Bu da takdir edilen bir özelliktir. Aynı zamanda 12 aya varan taksitli satış olanağı ve uygun komisyon oranları da sunulmaktadır. PayBull ile ödeme alabilmek için web sayfanızın olması gerekmemektedir. Instagram gibi sosyal ağlar üzerinden satış yapanlar için de PayBull çeşitli imkanlar sağlamaktadır.

5. Iyzico

En İyi Sanal POS Firmaları

En iyi sanal pos firmaları listemiz Iyzico ile devam ediyor. 2013 senesinde kurulan marka, o günden bu yana yapay zekâ destekli ödeme yöntemleri ve sanal POS hizmeti vermektedir. Iyzico, güvenli ve basit platformu ile online ödeme sürecini kolay hale getirmektedir.

Finansal hizmetlerini herkes için ulaşılabilir kılan Iyzico, senelerdir aynı profesyonellik ve güvenle çalışmalarını sürdürmektedir. Tasarladığı teknolojiler sayesinde online alışverişi hem alıcı hem de satıcı açısından pratikleştirmektedir. Iyzico altyapısını kullanacaksanız; Iyzico Ödeme Eklentisi ürünümüz işiniz için en iyi çözümdür.

6. Moka

En İyi Sanal POS Firmaları

Moka sanal POS, bütün global ödeme firmaları tarafından onaylıdır. Güvenli ve kaliteli bir ödeme yöntemi arayanlar için en iyi seçimler arasında yer almaktadır. Ayrıca İş Bankası A.Ş kuruluşudur. Sanal POS hizmetine ek olarak aynı zamanda kolay fatura ödeme imkanı da sağlamaktadır. Sanal pos için Moka tercih ediyorsanız; WooMoka Sanal Pos Eklentisi gereksinimlerinizi karşılayacaktır.

7. iPara

En İyi Sanal POS Firmaları

Ülkemizin ilk online ödeme hizmeti sunan firmasıdır. 2012 senesinde piyasaya giriş yapan şirket, sektöre yön veren çözümler sağlamıştır ve hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Tek bir entegrasyonla e-ticaret sitesi sahiplerine kart ile online ödeme alma imkanı sağlamaktadır. iPara için geliştirmiş olduğumuz iPara Sanal Pos Eklentisi ile güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

8. Shopier

En İyi Sanal POS Firmaları

Müşterilerle üye firmalar arasında köprü görevi gören ve en iyi sanal pos firmaları listemizde yer alan Shopier, oldukça popüler bir seçenek. Herhangi bir platform üzerinden alışveriş ve ödeme alma otomasyonu sunmaktadır. Pazaryeri, e-ticaret sitesi ve sosyal medya aracılığı ile satış yapmanıza yardımcı olmaktadır. Pratik bir arayüzü olan Shopier, işlemlerinizi hızlı ve kolay şekilde yönetmenize yardımcıdır.

Eğer WooCommerce altyapısını kullanıyorsanız; WooCommerce ödeme eklentileri koleksiyonumuzu inceleyebilir ve web siteniz için uygun bir sanal pos eklentisi edinebilirsiniz. Ayrıca, henüz bir e-ticaret siteniz yoksa, sunmuş olduğumuz e-ticaret geliştirme hizmetleri tam size göre!

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir