WordPress Eklentileri

WordPress Beğeni Butonu Eklentileri 2021

WordPress Beğeni Butonu Eklentileri 2021

Günümüzde web siteleri, daha fazla insanın ilgisini çekmek için daha fazla etkileşim almaya çalışıyor. Bu yazıda en iyi WordPress beğeni butonu eklentileri nelerdir sizler için tanıtıyoruz.

Sosyal ağlar son on yılda trend haline geldiğinden, çok sayıda internet kullanıcısı Facebook, Tumblr, Reddit, LinkedIn vb. dahil olmak üzere çeşitli platformlarda bloglar ve gönderiler yazmaya başladı.

Bir web sitesi sahibi olarak, web sitenizi her zaman en son trendlerle güncel tutmalısınız. Gittiğiniz hemen hemen her sosyal medya platformunda mutlaka bir beğen butonunu görüyorsunuz. WordPress en popüler web sitesi oluşturucu olduğundan ve esnekliğinden dolayı, web sitenize beğen butonunu ekleyebilirsiniz. Böylece hedef kitleniz size geri bildirim verebilir ve hatta farklı platformlarda sizi takip edebilir.

En İyi WordPress Beğeni Butonu Eklentileri

Şimdi lafı fazla uzatmadan 2021 yılı için en iyi WordPress beğeni butonu eklentileri neler sizler için tanıtalım.

1. WP Ulike

wordpress-begeni-buton-eklentisi
Web Sitenizi Özgünleştirin, İşinizi Büyütün

Listemizdeki ilk WordPress beğeni düğme eklentisi, Ali Mirzaei tarafından tasarlanan ve geliştirilen WP ULike’dir . Bu eklenti, WordPress web sitenize beğenme ve beğenmeme düğmeleri eklemek için en iyi ve en hızlı eklentidir. WP ULike, ücretsiz bir eklentidir. Bununla birlikte, çok daha fazla özelliğe sahip profesyonel bir sürümü vardır.

Profesyonel sürüm, beğenmeme oylaması, Elementor widget’ları, muhteşem görünümlü şablonlar, hızlı ve eksiksiz destek hizmetlerine vb. sahiptir. WP ULike, ziyaretçilerin web sitenizdeki gönderileri, resimleri ve hatta yorumları beğenmesini veya beğenmemesini sağlar.

Ek olarak, beğenmeme veya beğenme butonu için kendi stilinizi oluşturmanıza olanak tanıyan tam özelleştirme özelliğine sahiptir. 

2. WP Like Button

WordPress Beğeni Butonu Eklentileri 2021
Web Sitenizi Özgünleştirin, İşinizi Büyütün

CRUDLab’daki kişiler tarafından geliştirilmiştir ve WordPress’e Facebook beğenme ve beğenmeme butonu eklemenizi sağlayan bir başka harika WordPress eklentisidir. Ayrıca beğen ve beğenmemelerin yanına paylaş butonları eklemenizi sağlar.

Bu eklenti, 4 farklı düğme düzeni sunar. Ayrıca hayran sayfanız, gönderileriniz, sayfalarınız ve genel olarak web siteniz için bir beğen butonu oluşturmanıza olanak tanır. Butonlar ana sayfada, belirli sayfalarda ve hatta her sayfa ve gönderide beğen ve paylaş butonu eklemenize olanak tanır.

Ayrıca, düğme yalnızca bir kısa kod kullanılarak eklenebilir ve çoğu WordPress temasıyla tamamen uyumludur. Eklenti herhangi bir aktivasyon gerektirmez, sadece kurun ve kullanın.

3. Like Button Rating ♥ LikeBtn

WordPress Beğeni Butonu Eklentileri 2021

WordPress yöneticilerinin web sitelerine beğenme ve beğenmeme butonu eklemelerine yardımcı olan harika ve kullanışlı bir WordPress beğeni butonu eklentilerinden bir tanesidir. 

Bu ücretsiz bir eklentidir, ancak eklentiyi tamamen etkinleştirmek için LikeBtn.com’da bir hesabınızın olması ve web sitenizi bağlamanız gerekir.

4. Liker – WordPress Rating Plugin

WordPress Beğeni Butonu Eklentileri 2021
Web Sitenizi Özgünleştirin, İşinizi Büyütün

Liker, hem görüşlerde hem de benzer biçimlerde derecelendirme toplayabilen premium bir WordPress beğeni buton eklentisidir. Örneğin, normal beğen/beğenme butonuna sahip olabilir veya evet/belki/hayır düğmelerini veya hatta basit bir +1 butonunu seçebilirsiniz.

Bu esneklik, eklentiyi çeşitli konulardaki web siteleri için kullanmanıza izin vermek için oluşturulmuştur. Örneğin, yayınladığınız içeriğin etkinliğini belirlemek için kullanabilirsiniz.

Liker, tüm WordPress temaları, Gutenberg editörü, büyük tarayıcılar ve hatta WordPress deposundaki popüler sayfa oluşturucularla tamamen uyumludur.

5. All-in-one Like Widget

WordPress Beğeni Butonu Eklentileri 2021

All-in-one Like Widget, WordPress web sitenize Facebook beğenisi eklemenin en hızlı yoludur. Bu eklenti, Facebook Beğen butonu ve profil resmi içeren basit bir kutu görüntüler.

Yönetici olarak yapmanız gereken tek şey eklentiyi yüklemek, etkinleştirmek ve Görünüm > Widget’lar kısmından widget’ı istediğiniz yere sürükleyip bırakmak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir