Ödeme Eklentileri

WooCommerce DenizBank Sanal Pos Nasıl Alınır? Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

WooCommerce DenizBank Sanal Pos Nasıl Alınır? Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Günümüzde satış, pazarlama ve alışveriş faaliyetlerinin internet alanındaki etkinliğinin artmasıyla Sanal POS kullanımının önemi artmıştır. Sanal POS(Virtual Pos), çevrimiçi alışveriş yapılan işyerlerinin, kredi kartından tahsilat yapabilmelerini sağlar. Turizmin hemen hem dalında, hizmet alımlarında, aidat ödemelerinde, bağış, alışveriş siteleri, B2B gibi işlemler için kullanılabilir.

DenizBank Sanal Pos, internet üzerinden hizmet ve ürün satışı yapılmasını sağlayan alternatif ödeme sistemidir. Satıcının kendi web sayfası üzerinden sunduğu ve fiyatlandırdığı ürünü veya hizmeti alıcının Kredi Kartı veya Banka Kartı ile satın alması ve bu işlem sonucunda ürün bedelinin alıcının hesabına yansıması mantığına dayamaktadır. Sanal POS altyapısı işyerlerine güvenli bit alışveriş DenizBank Sanal POS ile 7/24 destek alabilir ve kesintisiz DenizBank Sanal Pos uygulamasından yararlanabilirsiniz.

DenizBank Sanal Pos Faydaları

 • Internet üzerinde tüketici ile işyerini güvenli bir ortamda bir araya getirir.
 • İş yerinin dar bir tüketici pazarından daha geniş çaplı pazara açılmasına imkan tanır.
 • Klasik satış sürelerine göre alışverişin çok daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmasına olanak sağlar.
 • 7*24 tahsilata olanak sağlar.
 • Visa, Amex, Mastercard logolu tüm kredi kartları ve Debit kartlar kabul edilebilip, Bonus taksitli satış, bonus puan kullanma ve ön provizyon alma kapama işlemleri yapabilirsiniz.
 • Türkçe ve İngilizce arayüz yapılabilir.
 • Satış işlemi ile ilgili detaylı raporlama imkanı verir.
 • Tele Marketing ve Telefonla satış için yararlanılabilir.
 • Yurtdışı kart’lar ile yapılan işlemlerde 5 farklı para birimini (Dolar, Euro, Ruble, Sterlin ve Japon Yeni) destekler ve işlem tutarının döviz olarak tahsilatına imkan sağlar.

DenizBank 3D Secure Güvenlik Uygulaması

E-Ticaret işlemlerinin güvenli olarak yapılmasını sağlayan ve uluslararası kart kuruluşlarınca desteklenen bir sistemdir. Ödeme adımlarında (işyeri-banka-kart sahibinin) sorumluluklarını düzenleyen bir uygulamadır. Bu güvenlik yöntemi ile İşyerleri yapılan satışlar sonrasında olası kart hamili itirazlarına karşı da korunmaktadır.

Amex kart işlemlerinde 3d güvenlik uygulama desteği mevcut değildir.

Inter- CPOS

Düzenli ve toplu tahsilat yapma ihtiyacı olan işyerlerine data transferi ile tahsilat kolaylığı sağlayan hizmettir. Çok fazla sayıda mail order işlem yapan işyerleri için önerilen web tabanlı bir uygulamadır. İnternet erişiminin olduğu herhangi bir ortamda güvenli olarak bu yapıyı yönetmek mümkündür. İşyeri tarafından tahsilat işlemi münferit veya excel/text dosya formatında toplu olarak yapılabilmektedir.

Inter- CPOS / Toplu Tahsilat POS

 • Ayrı bir özel yazılım ya da kuruluma ihtiyaç bulunmamaktadır.
 • Tekrarlayan tahsilat işlemlerinde bir seferde giriş imkanı sağlar.
 • Taksitli işlemlerde otomatik provizyon alınmasını sağlar.
 • Data transferi ile toplu tahsilat işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tek tek manuel provizyon imkanı sağlar.
 • Alternatif kredi kart bilgisi girilebilir.
 • Detaylı rapor imkanı mevcuttur..

Inter- CPOS Tahsilat biçimini kimler kullanmalıdır ?

Düzenli olarak tahsilat yapmak zorunda olan sigorta şirketleri, aidat tahsilatı yapan apartman, site, dernek , vakıf ve periyodik gazete/dergi/kitap aboneliği /üyelik ile çalışan işyerleri için uygundur.

Sanal POS Entegrasyon süreci

DenizBank, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda mevcut alt yapılarına uygun entegrasyon metodlarının sağlanması konusunda her türlü desteği 7/24 sağlamaktadır. DenizSanal POS Teknik Destek ekibi, başvuru onaylarından sonra öncelikle işyerinin web sitesine uygun entegrasyon metodu ile ilgili örnek kod ve prosedürleri paylaşır.

SanalPos Destek Servisi iletişim bilgileri

Müşterilerimiz kurulum ve işletim aşamalarında herhangi bir sorun yaşadıkları taktirde aşağıdaki mail adresi ve telefon numaralarından destek hizmeti alabilirler.

DenizBank Sana Pos Ortak Ödeme Sayfası

İşyerinin ödeme sayfası dizayn etmesine gerek bulunmamaktadır. Bu hizmet ile müşterilerin DenizBank’ın ortak ödeme sayfası üzerinden işlemlerini güvenli ve kolay bir şekilde yapmaları sağlanmaktadır.

Teknik imkanların yetersizliği , hosting firmasının gerekli şartları sağlayamaması veya işyerinin ödeme bilgilerini e-ticaret sitesi üzerinden alınmasını istemediği durumlarda bankanın bu gibi firmaların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırladığı bir hizmettir.

Ayrıca ortak ödeme sayfası Türkçe ve İngilizce dillerini desteklemektedir.

BKM Express Ödeme

BKM Express’ e kayıt ettirilen kredi kartları ile Denizbank sanal pos üzerinden DenizBankası üye işyerlerine kart bilgileri verilmeden işlem gerçekleştirmeye dayalı bir uygulamalıdır.

Bankamız sanal pos üyeleri , BKM Express uygulamasından yararlanabilirler. Bankamız İşyerlerinin bu sisteme entegre olabilmeleri için öncelikle “https://bkmexpress.com.tr “ adresi üzerinden üye olmaları gerekmektedir.

BKM Express ile yapılan elektronik satış işlemlerinde her defasında kart bilgilerinin girişi gerekli değildir.

WooCommerce Deniz Bank Sanal Pos Sistemi Entegrasyonu

Sanal pos başvurunuz onaylandıktan sonra banka tarafından mağaza kodu, kullanıcı kodu, şifre ve 3d şifresi bilgileri yetkili mail adresinize DenizBank tarafından tarafınıza iletilecekit. Gelen bilgiler ile https://spos.denizbank.com/Login.aspx sanal pos ekranına giriş yapabilirsiniz.

WooCommerce DenizBank Sanal Pos Entegrasyonu Eklentisi

denizbank-sanal-pos

Bir e-ticaret sitesi hayaliniz mi var? Satılacak ürün/hizmetiniz var ve barındırma, alan adı, tasarım ve kullanılacak altyapı (wooCommerce) çözümlerini de hallettiniz. Satış aşamasında ödeme almak için bir banka ile hali hazırda anlaştınız(DenizBank) ama entegrasyon ve eklenti özellikleri konusunda yeterli bilginiz veya karar verdiğiniz herhangi bir entegrasyon sistemi yok. WooDenizBank tam size göre! 1aylık süre boyunca GurmeWoo üzerinden açacağın destek talepleriyle eklenti için yardım alabilirsin. Güncellemelerden sınırsız süre faydalanabilirsin. Bunlara ek olarak kurulum aşamasında da yanındayız. İlk entegrasyon ve eklenti ayarları ücretsiz şekilde ekibimiz tarafından yapılacak.

wooCommerce ING Bank Sanal POS Eklentisinin Özellikleri

 • Sanal POS ile ödemeleri kolay bir şekilde alabilirsiniz.
 • Test ortamı sayesinde denemeler yaparak müşteri deneyimini geliştirebilirsiniz.
 • Sipariş iadelerini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.
 • DenizBank Sanal POS API leri ile tam uyumlu bir yapıya sahiptir.
 • Ortak ödeme sayfası olmadan wooCommerce ödeme sayfasındaki kredi kartı formunu kullanmanıza olanak sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir