WordPress

Warez WordPress Temalarından Uzak Durmanız İçin 4 Neden

Güzel şeylerin kestirmesi yoktur. WordPress temaları pahalı olabilir. Yüzlerce ücretsiz seçenek var. Ve bazıları oldukça iyi, ancak en iyi temalar genellikle ücretlidir. Bu nedenle, bazı insanlar WordPress temalarını warez kullanmaya karar verir, ancak bu iyi bir tercih değildir.

WordPress warez temaları nelerdir ? Gerçekten insanların söylediği kadar kötüler mi yoksa sadece sizi doğru şeyleri ücretsiz kullanmaktan korkutmak için mi? Bu yazıda, neden bu tür temaları asla kullanmamanız gerektiğini ayrıntılı olarak açıklıyorum.

Bu konuda WordPress warez temalarına ve eklentilerine güvenmemek için sayısız neden var. Warez temalar kullanmak size düşündüğünüzden çok daha pahalıya mal olacak. Ve size bu kötü temaların size, işinize ve tasarruf etmeyi düşündüğünüz genel bütçeye yapacağı 6 darbeyi anlatıyorum.

WordPress Warez temaları nelerdir?

Kısacası, warez WordPress temaları, korsan premium temalardır ve bu nedenle, premium’un sahip olduğu tüm özellik ve avantajlarla birlikte gelmezler. Ayrıca kullanımları oldukça tehlikelidir. Bu yazıda, WordPress warez temalarını neden asla ve asla kullanmamanız gerektiğini ayrıntılı olarak açıklayacağız .

Warez temalar kullandığınızda ne olur?

Finansal sorunlardan yasal sorunlara kadar her türlü sorun ortaya çıkabilir! Sadece biraz para ödemek yerine bozuk veya warez temalar kullanarak kendinizi ve işinizi ciddi bir duruma sokuyorsunuz. Neden sadece 50-100$ için kendinizi, markanızı, sitenizi ve ziyaretçilerinizin güvenliğini riske atıyorsunuz?

WordPress Warez temalarını kullanmamak için 6 ana neden

Bunları kullanmak yasa dışı

Daha önce de söylediğimiz gibi, warez temalar yasa dışıdır. Bunlar yazarlardan çalınan temalar, lisans anahtarı olmadan gelen temalar ve ortak telif hakkı materyalleridir. Onları çalan kişiler, premium ile ilgili tüm kaynakları aldılar ve bunları ya daha az parayla ya da tamamen ücretsiz olarak sunuyorlar. Tema sahipleri, geliştiriciler size dava açabileceğinden veya dava açacağından kendinizi ciddi bir durumda bualacaksınız. Çalınan malları kullanmak, sizin veya işinizin istediği bir şey değildir.

Güvenlik ihlali

Sitenizi yaparken ana ve en önemli şeylerden biri güvenliğidir. Bu her zaman önceliğinizin başında olmalıdır. Bu nedenle, WordPress’te ( veya başka herhangi bir CMS’de ) warez temaları kullanmayı gerçekten düşünmemelisiniz .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir