WordPress Temaları

Ücretsiz WordPress Premium Temaları Ekim 2020

Ücretsiz Wordpress Premium Temaları Ekim 2020

Ücretsiz WordPress Premium Temaları Nasıl Alınır ?

Bildiğiniz gibi WordPress’te binlerce ücretli ücretsiz tema bulunmakta. Ücretsiz temalar her ne kadar kullanışlı olsa da güncellemeler bazen yavaş bazende hiç gelmemesi büyük bir sorun yaratıyor. İşte ücretli temalar büyük oranda ücretsiz temalara göre bu arada öne çıkar. Öyleyse Ücretsiz Wordpres sPremium Temaları Nasıl Alınır ? sorusuna cevap vermeden önce her ay Ücretsiz WordPress Premium Temaları bizlere sunan ThemeForest’dan bahsetsek çok daha iyi olacaktır.

ThemeForest Nedir?

ThemeForest , Envato Market’in bir parçasıdır . ThemeForest’te HTML şablonlarının yanı sıra WordPress, Joomla ve Drupal gibi popüler CMS ürünleri için temalar satın alabilir veya satabilirsiniz. Öğeler dosyanın karmaşıklığına, kalitesine ve kullanımına göre fiyatlandırılır ayrıca toplam fiyata bir alıcı ücreti de dahildir. Site, sürekli gelişen bir web tasarımcıları ve yazılımcı topluluğuna ev sahipliği yapmaktadır ve kendi türünün en büyük pazarıdır.

Themeforest her ay üyelerine özel olarak  ücretsiz wordpress premium temaları sunar. Biz ise  2020 yılı Eylül ayı itibari ile siz değerli okuyucularımız için her ay düzenli olarak bu listeyi yeniliyoruz.

[lwptoc]

Ücretsiz themeforest premium temaları lisanlı bir şekilde hiç bir yasal problem yaşamadan kullanmakta özgürsünüz. Bu temalar kesinlikle warez ya da sadece indirmeniz için konulmuş temalar değildir ve Themeforest orjinal temaları üyelerine özel 1 aylığına ücretsiz yayınlamaktadır. En güzel yanı ise 1 ay süren bu kampanya da ücretsiz olarak aldığınız bu temaları sınırsız bir süre için lisanslı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Temaları indirmek için tek yapmanız gereken siteye üye olmak. 

ThemeForest’dan Alınan Tema WordPress’e Nasıl Yüklenir?

Ücretsiz WordPress Premium Temaları Ekim 2020

Canteen WordPress Restaurant Teması

canteen-wordpress-restaurant-tema

Canteen Teması ziyaretçiler için zarif bir restoran teması ve lezzetlerinizi tanıtmak için en uygun temadır. Hem mobil uyumlu olması hem de hızlı olması bu temayı oldukça avantajlı kılıyor.

Diza Ecza ve İlaç Teması

diza-ecza-ilac-wordpress-tema

Özel bir kliniğiniz var mı? Eczane mağazası mı? Veya tıbbi cihaz ticareti? Mevcut işinizi geliştirmek ister misiniz? Şimdi Diza ile başlayalım. Diza göz yormayan ve anlaşılabilir tarzı, her çevrimiçi mağazaya uyum sağlar. Tema, Elementor tarafından düzenlenir, bu nedenle sürükle bırak yardımı ile sitenizi kolayca tasarlayabilirsiniz.

Aiteko Kreatif Portfolyo Teması

aiteko-wordpress-tema

Aiteko, profesyonel bir şekilde çalışmalarını sergilemek isteyen Ajans veya freelancerlar için oldukça uygun bir WordPress temasıdır.


Ücretsiz WordPress Premium Temaları Eylül 2020

Intrinsic Portfolyo Teması

ücretsiz-wordpress-temasi-Intrinsic

Intrinsic, portfolyo veya cv sitesi hazırlamak için uygun ücretsiz WordPress premium temalarından bir tanesi. Kişisel kullanımının yanı sıra kreatif projelerde de kullanımı, pratik ve kolaydır. Intrinsic Portfolyo temasında da tek tıklama ile demo yükleme özelliği mevcut olup Google hız testi sonucunda ise 96 puanlık bir derecelendirmesi vardır!

Mifo Şık Portfolyo Teması

mifo-ucretsiz-premium-tema

Mifo Teması, modern, temiz bir portföy ücretsiz WordPress premium temalarından diğer biridir. Bu tema, tüm ajanslar, tasarımcılar, serbest çalışanlar ve geliştiriciler için uygun olup kullanımı ve çalışma prensibi çok kolaydır. Yüksek düzeydeki kalitesi ile çok amaçlı demolar ve portföy sayfaları, hakkımda, ekip sayfası, çoklu blog gibi birçok kendi içinde tanımlanmış sayfa ile birlikte gelir. Responsive kurallarına uygundur (akıllı telefonlar, tabletler, PC’ler ve masaüstü bilgisayarlar). Aynı zamanda kod yapısı okunabilir ve temiz kodlanmıştır, bu nedenle herkes kolayca diğer pluginler ile entegre olabilir. Ayrıca WordPress konusunda yeni iseniz kesinlikle kaçırmamanız gereken Ücretsiz WordPress Premium Temalarından bir tanesi.

Kloud Çok Amaçlı WordPress Tema

ucretsiz-Wordpres-Premium-Temalari

Kloud, esnek, ilgi çekici, ziyaretçi için görsel uyarıcılar bulunduran yaratıcı çok amaçlı WordPress temasıdır. Kloud, her türden güzel, modern ve esnek WordPress sitesini hızlı ve anlaşılabilir bir şekilde yapılandırabilir.

Kloud, sitenize gelen ziyaretçileri, içeriğinize nasıl etkili bir şekilde çekeceğinizi bilir ve Kloud’un arama motoru performansını büyük ölçüde artıran sağlam SEO geliştirmelerine sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir