WordPress

WordPress İçin En İyi Canlı Sohbet Eklentileri 2020

WordPress İçin En İyi Canlı Sohbet Eklentileri 2020

Müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda ve kullanıcılara şirketinizle birlikte harika bir deneyim yaşatmak söz konusu olduğunda, WordPress İçin En İyi Canlı Sohbet Eklentileri arasından en  seçim yapmak çok önemlidir.

Yaşadığımız çağ, internet ve teknoloji çağı olduğu için olası müşteriler artık eski moda olmuş destek sistemlerinden daha çok gelişmiş ve hızlı cevap alabildiği destek sistemlerini tercih ediyor. Teknoloji kullanıcıları sorularının cevabının büyük bir kısmını Google veya diğer arama motorlarında bulsada gelişen teknoloji ile beraber canlı desteğe yönelim çok büyük bir oranda artmış durumda.

Canlı destek dediğimizde aklımıza sadece sesli bir şekilde bir iletişim aracılığı ile konuşmak gelmesin. bazı insanlar konuşmak yerine sohbet yoluyla etkileşime geçmeyi daha pratik ve kendileri için rahat bulabilir.

Çevirimiçi destek yapısı farklı biçimler içerebilir . Ancak, bunların hepsi bazı durumlarda olası müşteriler için zor görülebilir ve insanlar cevaplarını almak için genellikle çevrimiçi sohbetler veya sosyal medya sayfaları bulmaya çalışırlar. Bu durumda bir WordPress sitesi için canlı sohbet eklentisi çok önemlidir.

WordPress sitelerinize çevrimiçi canlı sohbet seçenekleri eklemek yalnızca ziyaretçileriniz veya olası müşterileriniz için yararlı olmakla kalmaz, aynı zamanda web sitesi sahipleri için kullanışlı olabilir.

 

[lwptoc]

Neden Sitenize WordPress Canlı Sohbet Seçeneği Eklemelisiniz?

Her şeyden önce, tüm işletme sahipleri müşteri hizmetlerinin önemini ve herhangi bir işi nasıl etkileyebileceğini anlamalıdır. Kaliteli hizmet verdiğiniz taktirde daha sadık takipçiler ve müşteriler kazanacağınız konusunda şüpheniz olmasın çünkü bunu birçok başarılı şirket kanıtlamış durumda. Ancak halihazırda e-ticaret sitenizde sağladığınız tüm müşteri hizmetleri ve destekle, neden canlı sohbet eklentisine ihtiyacınız olsun? Temel avantajlara bir göz atalım:

 • Daha Hızlı Hizmet ve Tanıtlar : Müşteriler, satın aldığı ürününü veya hizmeti sürekli takip eder ve bir sorunla karşılaştığında, anında yardım ister. Çevrimdışı veya çevrimiçi  canlı sohbetler, ilgili problem veya cevap bekleyen anlık soruları yanıtlamanın ve çözmenin en hızlı yoludur.
 • Verimli Hizmet:  Canlı Sohbet eklentilerin çoğu birden fazla destek talebine cevap verebilmeyi destekler. Bu, bir seferde bir sorunu ele almak yerine, aynı anda birkaç sorun ile idare edebileceğiniz anlamına gelir.
 • Minimum Kesinti ve Gizlilik:  Telefon görüşmeleri söz konusu olduğunda, düzgün bir yerde, uygun bir ağda olmanız gerekir. İster profesyonel ister kişisel olsun, yazmak çok daha kolaydır.
 • Gerçek Zamanlı Sorun Çözme:  Çevrimiçi sohbet söz konusu olduğunda çoklu yanıt daha kolaydır. Ayrıca, bazı canlı sohbet eklentileri canlı ekran paylaşımını veya canlı yayını da destekleyip ve  süreci çok daha kolay hale getirir.
 • Ucuz ve Kolay:  Telefon görüşmeleri için aylık fatura ödemek yerine, neden canlı sohbetlerle tek seferlik ücret ödemiyorsunuz? Çoğu kullanıcı genellikle zaten mesajlaşmayı tercih eder ve bu nedenle bu bir kazan-kazan durumudur. Bu yüzden WordPress İçin En İyi Canlı Sohbet Eklentileri arasında bir seçim yapmanız gerekir.
 • Çok dilli: Eklentilerin çoğu, uluslararası kullanıcılarınızla konuşmanıza yardımcı olan ve otomatik olarak çeviri yapan çoklu dil desteğiyle birlikte gelir.

WordPress İçin En İyi Canlı Sohbet Eklentileri!

Yukarıda belirtilen tüm noktaları göz önünde bulundurarak, WordPress İçin En İyi Canlı Sohbet Eklentilerinin

bir listesini yaptık. Bunlara göz atıktan sonra sizin için en uygun olanı bulacağınızı umuyoruz!

1. WP Live Chat Support

wordpress-icin-en-iyi-canli-sohbet-eklentileri

Daha küçük ölçekli işletmeleri hedef alsa da, içerdiği premium özellikler kesinlikle denemeye değer.Ek olarak, sınırsız eşzamanlı canlı sohbet seçenekleri de var.

Daha iyi bir deneyim için, çevrimdışı mesajlar depolanabilir ve ayrıca birkaç tıklamayla canlı sohbet geçmişine erişebilirsiniz. Bir diğer önemli nokta ise sohbetlerinize gif dosyaları, animasyonlar, anketler ekleyebilmeniz. Eklentiyi daha verimli hale getirmek isterseniz yeni gelen mesajlar için bildirimleri etkinleştirebilir, mobil veya farklı cihazlar için destek seçeneğinizi yönetebilir ve hatta yeni kullanıcıların e-postalarını ve adlarını veritabanında tutabilirsiniz.

Özellikleri:

 • Kullanıcılarınız için anonimlik seçeneği.
 • Otomatik canlı sohbet açılır penceresine izin verin.
 • Sürüklenebilir açılır canlı sohbet.
 • Tamamen özelleştirilebilir ve kullanıcı dostu.
 • Abonelik gerekmez.
 • Sohbet kutusunu kayıtlı kullanıcılar için etkinleştirme seçeneğini bulunur.

İndir + Demo + Ayrıntılar

2.  Tawk.To Live Chat

wordpress-icin-sohbet-eklentisi

Ücretsiz olmasına rağmen, kullanıcıların sorgularını daha kolay bir şekilde izlemesini ve yönetmesini sağlayacak tüm özelliklerle eksiksizdir. Olduğu gibi son derece esnek ve özelleştirilebilir olan Tawk.To , tema tasarımınıza  uyum sağlayacak şekilde özelleştirilmektedir.

Hepsi bu kadar değil, duyarlı, göz zevkine hitap eden ve tarayıcılar arası uyumlu bir Müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda ve kullanıcılara şirketinizle birlikte harika bir deneyim yaşatmak söz konusu olduğunda, WordPress İçin En İyi Canlı Sohbet Eklentilerinden biridir.

Aynı anda sınırsız sayıda ekip üyesini ve canlı sohbeti destekler, böylece tüm ekip kolaylıkla sohbete dahil olabilir.

Özellikleri:

 • Duyarlı ve çekici tasarım.
 • Görünürlük seçeneği ayarları mevcuttur.
 • Widget dostu alanlara widget olarak ekleme seçeneği.
 • Renk şemaları ile son derece özelleştirilebilir eklenti.
 • Dikkat çekici baloncuklar mevcut.
 • Konumunu değiştirmek kolaydır.

İndir + Demo + Ayrıntılar

3. Tidio Live Chat

wordpress-icin-en-iyi-canli-sohbet-eklentileri-hangisi

Tidio Live Chat web sitesi sahiplerine kullanıcılarıyla iletişim kurmanın daha kolay bir yolunu sunmayı amaçlayan, tamamen duyarlı ve kullanıma hazır WordPress canlı sohbet eklentisidir. Özelleştirmesi son derece pratiktir ve ücretsizdir.

Renk, büyüklük ve hatta konumlandırma tercihinize göre değiştirilebilir. Cep telefonları, tabletler ve masaüstü cihazlar gibi daha küçük cihazlar için özel uygulamalarını da kullanabilirsiniz.

Widget ayrıca 183 dili destekler ve bu da uluslararası kullanıcılarınızla iletişim kurmanızı kolaylaştırır. Çevrimdışı mesajlar da kaydedilebilir ve kullanıcılarınız için bildirim etkinleştirebilirsiniz. Kullanıcıların rahatlığı için,

Özellikleri:

 • 2 Eşsiz ve yaratıcı canlı sohbet tasarımı.
 • Kullanıcılara e-posta gönderme seçeneği.
 • Çok dilli ve çeviri hazır.
 • Siteyi ziyaret eden kullanıcıları görüntüleme seçenekleri.
 • Özel uygulama mevcuttur.
 • MailChimp, SalesForce ve daha fazlası gibi popüler eklentilerle entegrasyon.

İndir + Demo + Ayrıntılar

4. JivoChat Live Chat

JivoChat-live-chat-wordpress-canli-sohbet-eklentisi

Etkili bir WordPress canlı sohbet eklentisi arıyorsanız, JivoChat Canlı Sohbet harika bir seçenektir. Güçlü, çok yönlü ve diğerleri arasında en popüler Müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda ve kullanıcılara şirketinizle birlikte harika bir deneyim yaşatmak söz konusu olduğunda, WordPress İçin En İyi Canlı Sohbet Eklentilerinden biridir. Kullanıcının kısa bir süre içinde bağlantı kurmasını sağlayan gerçek zamanlı canlı sohbet özelliklerine sahiptir. Ek olarak, kullanıcıları arayabilir ve hatta etkili bir sonuç için sosyal medya bağlantılarınızı entegre edebilirsiniz.

Dahası, sitenizdeki ziyaretçilerinizi izleme ve bazı durumlara göre onlarla sohbete başlatma seçeneğine de izin verir. Bu eklentinin bir diğer önemli özelliği, kullanıcılarınızın gönder düğmesine basmadan önce yazdıklarını da görebilmenizdir. Ek olarak, web sitenizin gereksiz gecikmelere neden olmadığından emin olmak için hafif ve hızlıdır.

Özellikleri:

 • Hafif, hızlı yüklenen ve tamamen duyarlı.
 • Çok dilli deneyim için otomatik çevirmen.
 • Sosyal medya sitelerinize kolay entegrasyon.
 • Kullanıcılarınız için anında arama özellikleri.
 • Belirli özellikleri vurgulamak için işaretçiler.
 • Ziyaretçi izleme ve tetikleyiciler mevcuttur.
 • CRM, API, Webhooks ve Mobil SDK entegrasyonu.

İndir + Demo + Ayrıntılar

5. LiveChat

livechat-wordpress-canli-sohbet-eklentisi

LiveChat , ücretsiz WordPress canlı sohbet eklentisi listemize bir başka çarpıcı Müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda ve kullanıcılara şirketinizle birlikte harika bir deneyim yaşatmak söz konusu olduğunda, WordPress İçin En İyi Canlı Sohbet Eklentilerinden biridir . Kullanıcıların, müşterilerle anında iletişim kurmasını sağlayan bu eklenti güçlü ve gelişmiş olmasının yanı sıra çevrimiçi varlığınızı yükseltmeyi amaçlaktadır.

Bu eklentiyi kullanmanın sitenize katacağı diğer bir özellik, diğer eklentilerle ve hizmetlerle sorunsuz bir şekilde çalışmasıdır. Ayrıca, kullanıcılarınızın tüm sorgularını kolaylıkla yönetmenizi kolaylaştıran yerleşik bir destek sistemini destekler. Tamamen duyarlı olan bu eklenti, her cihaz ekran boyutuna da otomatik olarak uyum sağlar.

Özellikleri:

 • E-posta Pazarlama ve canlı bilet sistemi.
 • Aynı anda birden fazla canlı sohbet.
 • Koşullarınıza göre kişiselleştirilmiş mesajlar gönderme seçeneği.
 • Ziyaretçi takibi ve Canlı Sohbet tetikleyicileri.
 • Özelleştirilebilir Canlı sohbet widget’ı.
 • Popüler sorular için hazır yanıtlar.
 • Mobil Canlı Sohbet uygulaması mevcuttur.

İndir + Demo + Ayrıntılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir