Gurmehub Campaigns Review Now!

POS Integrator Business now on Sale 15%! Buy Now

Giropay Solution Now at POS Integrator Try Now

Gurmehub Campaigns Review Now!

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önemlidir

Gurmsoft Şirketi olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Satın aldığınız ürünler sizlere vadettiğimiz uyumluluk kriterlerine uyduğunuz halde, doğru bir şekilde çalışmıyorsa iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Gurmehub ürünlerinin sizin işinizle mükemmel bir uyum içinde çalışmasını sağlamak için titizlikle çalışıyoruz.

Eklentilerimizin uyumlu olduğu , entegrasyonlar, temalar için  bir “Uyumluluk Listesi” oluşturduk. Bu liste, yazılımımızın sorunsuz bir şekilde çalıştığı test edilmiş ve onaylanmış ürünleri içermektedir. 

Taahhüt ettiğimiz sanal POS’lar, entegrasyonlar ve temalarda eklentimizin çalışmama durumunda size bir “Para İade Garantisi” sunuyoruz. Satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize başvurmanız durumunda ödemenizi geri alacaksınız.

İade Süreci:

  1. İade Talebi Oluşturun: Ürünü iade etmek istediğinizde, aşağıdaki “İade Talebi Oluştur” formunu doldurarak talebinizi oluşturun. İade talebiniz mümkün olan en kısa sürede işleme alınacaktır.
  2. İade Nedeni: İade edilecek ürünlerin neden iade edileceğini ve hangi durumlarda çalışmadığını ayrıntılı bir şekilde açıklayınız. Görüntü ile desteklemenizi tavsiye ederiz.
  3. İade Onayı: İade talebiniz incelendikten sonra onaylanır veya reddedilir. Onaylanan iadeler için size bir iade numarası ve iade adresi sağlanır.

İade Koşulları:

  1. İade talebinizi ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 içinde yapmalısınız.
  2. İade edilen ürün sadece bizden kaynaklı bir sorun nedeniyle, vaadedilen şekilde çalışmaması nedeniyle iade edilebilir.

İade İşlemi ve İade Ücreti:

  1. İade talebiniz alındıktan ve onaylandıktan sonra iade işlemi en kısa sürede başlayacaktır.
  2. İade talebinizin onaylanması durumunda, iade işlemi sonrasında ödemeniz ve İade süresi, ödeme kuruluşunuza göre 3 ile 15 gün arasında değişebilmektedir.

GurmeSoft Şirketi olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlama taahhüdümüzü sürdürüyoruz. İade politikamızın tüm şartları, yasal gerekliliklere ve müşteri haklarına saygı göstermek amacıyla oluşturulmuştur.

Son güncelleme: 25.10.2023

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Stay Informed About All Developments and Innovations

As a newsletter subscriber data use clarification text you acknowledge that you have read and approved it.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Gurmehub offers customized software solutions for the e-commerce industry. 

Home
My account
0 items Cart