E-Ticaret, E-İhracat, WordPress

E-ticarette Taksit Seçeneğinin Önemi

E-ticarette Taksit Seçeneğinin Önemi

Günümüzde; zamların da etkisiyle, alım gücü ciddi oranda azaldı. Buna bağlı olarak, yapılan alışverişlerde de düşüş yaşandı. Müşteriler; ihtiyaçlarını, bütçelerini yıpratmadan nasıl alabilecekleri konusunda arayış içine girdi. Kimi müşteri; kredi çekerken, kredi faizleri ve taksit vade sayılarına bakıp riske girmek istemeyen müşteriler ise, bizce de en mantıklı çözüm olan ‘taksit’ seçeneğine yöneldi.

E-ticarette Taksit Seçeneğinin Önemi
Web Sitenizi Özgünleştirin, İşinizi Büyütün

Peki taksit yaptırmak, özellikle e-ticarette neden önemlidir? Çünkü; genellikle yüksek fiyatlı ürünler satın alırken taksite ihtiyaç duyarız ve her ne kadar dijital bir çağda yaşasak ve çok güvenilir olduğunu düşündüğümüz bir siteden alışveriş yapıyor olsak da iş, yüksek fiyatlı ürün satın almaya gelince orada küçük bir tereddüt yaşayabiliyoruz. Eskiden kalma alışkanlıklarımız bize, “tek tıkla” yapılabilecek işlemlerin pratikliğinden çok, riskini hatırlatabiliyor. Ama taksitli alımda; hem bankanın aracı olması hem de ödenecek tutarın bölünmesi, müşterilerde güven duygusunu tazeliyor. Ayrıca; sepette bırakılan ürünlerin, siparişe dönüşmesi de, yine taksitle sağlanabilmekte. Bu bakımdan “taksit, satın alma kararı vermekte büyük rol oynuyor” diyebiliriz. 

Kolay Taksit Eklentisi” sayesinde müşterilerinize artık; satın almayı düşündüğü ürünün detay sayfasında veya satın almaya karar verip tam da para ödeyeceği sırada, taksit tablonuzu göstererek yardımcı olabilirsiniz. Böylece ödeme kolaylığı sağladığınızı olabilecek en faydacı şekilde göstermiş olursunuz.

Eklentimiz tüm cihazlarda (bilgisayar, telefon, tablet vb.) uyumlu olmasıyla da müşteri dostudur. Aynı zamanda temanıza uyumlu çalışma özelliği sayesinde, görünüm ayarlarını dilediğinizce düzenleyebilirsiniz.

Eklentimizi hemen şimdi incelemek, canlı demomuzda ücretsiz denemek ve satın almak için buraya tıklayın.
Hazır tema kullanmak isterseniz bu site işinizi görecektir.
E-ticaret veya pazaryeri farketmeksizin, kurumunuza özel olarak arayüz tasarımı yapılmış bir tema isterseniz, ajans sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir