Ödeme Eklentileri

WooCommerce Ziraat Bankası Sanal Pos

WooCommerce Ziraat Bankası Sanal Pos

WooCommerce Ziraat Bankası sanal pos, WooCommerce altyapısı kullanan kişiler için benzersiz fırsatlar sunmaktadır. Kredi kartı ve banka kartı ile ödeme almak istiyorsanız; bu hizmetimiz tam size göre!

Ziraat Bankası sanal pos edindikten sonra teknik ekibimiz sizinle iletişime geçecektir. GurmeWOO, belirtilen bütün entegrasyonları yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Profesyonel yazılımcı kadromuz ile size en iyi şekilde destek olmaktayız.

 • Banka ve aracı kuruluşlar aracılığıyla Ziraat Bankası sanal pos ile ödeme alabilirsiniz.
 • GurmeWOO tarafından geliştirilen modüller, bütün WooCommerce sürümlerini desteklemektedir.
 • Ödeme alışkanlıklarınıza göre entegrasyon için farklı güncelleme taleplerinde de bulunabilirsiniz.

Sanal Pos Nedir?

Firmaların kredi ve banka kartlarından tahsilat yapmalarını sağlayan bir POS yazılımıdır. Bir e-ticaret sitesinden alışveriş gerçekleştiren müşteri, kart bilgisini sayfanın formuna girdikten sonra bu veriler güvenli bir şekilde bankaya ulaşmaktadır. Ardından provizyon alınmaktadır. Bu yazılım ise provizyonun güvenli bir şekilde alınmasını sağlamaktadır.

WooCommerce Ziraat Bankası Sanal Pos Nedir?

WooCommerce Ziraat Bankası Sanal Pos

Ziraat Bankası şubelerinden temin ettiğiniz sanal pos hizmetini ayrıca WordPress WooCommerce kullanılan e-ticaret sitenizde pratik şekilde entegre etmeniz mümkündür. GurmeWOO’nun geliştirmiş olduğu Ziraat Bankası sanal pos sayesinde e-ticaret sayfanızın sanal pos entegrasyonunu dakikalar içinde tamamlamanız mümkündür.

Siparişinizin ardından eklentinin en güncel versiyonuna ait olan ilgili dostları panelinizden indirebilirsiniz. WordPress yönetici panelinize kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Kurulumun GurmeWOO ekibi tarafından yapılmasını isterseniz; bu aşamada da size destek olmaktayız.

Ziraat Bankası sanal pos kullanılarak gerçekleştirilen entegrasyonda;

 • Ziraat Bankası Bankkart kredi kartlarına taksit seçeneği sağlayabilirsiniz.
 • Bankkart haricindeki diğer bankaların kredi kartı ve banka kartlarında ise tek çekim talep edebilirsiniz.
 • 3D Secure özelliği ile güvenli bir şekilde ödeme almanız söz konusu olabilmektedir.
 • Dövizli para birimlerinde ödemeler alabilirsiniz.
 • Ziraat Bankası haricindeki bankalardan sanal pos kullanımınız var ise çeşitli kriterleri ya da ödeme tipinin tek çekim veya taksitli olması halinde istediğiniz pos için işlem yönlendirmesi yapabilirsiniz.
 • Taksitli işlemler için alt limit belirleme imkanınız bulunmaktadır.
 • İstediğiniz ürün kategorilerinde taksit özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz.

WooCommerce Ziraat Bankası Sanal Pos Hangi Platformlarda Kullanılır?

WooCommerce Ziraat Bankası Sanal Pos

Ziraat Bankası ödeme yöntemini ülkemizin en önemli e-ticaret yazılımlarında kullanabilirsiniz. WordPress altyapılı siteler için özel olarak geliştirilen Ziraat Bankası sanal pos, ödemelerinizi problemsiz bir şekilde almanıza olanak tanımaktadır.

Ziraat Bankası Sanal Pos Kurulumu Nasıl Yapılır?

WooCommerce Ziraat Bankası sanal pos, WordPress WooCommerce siteler için özel olarak geliştirilmiş bir modüldür. Bu platformda problemsiz olarak çalışmaktadır. GurmeWOO tarafından her geçen gün yenilenmekte olup, her daim güncellemeleri yapılmaktadır. Kurulum tamamen ücretsizdir. Modülü kendiniz kurmak istiyorsanız; şu adımları uygulayabilirsiniz:

 • Ziraat Bankası sanal pos zip dosyasını bilgisayarınıza indirin.
 • WordPress panelinize erişim sağlayın.
 • Eklenti yükle alanına gelin ve sanal pos zip dosyasını panele yükleyin. Eklentiyi kurun ve etkinleştirin.
 • Pos ayarları alanında bilgilerinizi güncelleyebilir ve ayarlarınızı yapabilirsiniz. Aynı şekilde taksitler menüsünden de taksit yapılandırmasını gerçekleştirebilirsiniz.

WooCommerce Ziraat Bankası Sanal Pos Avantajları Nelerdir?

Satışlarını internetten yapmak isteyen kişiler için güvenli ve kolay bir çözümdür. Kartla ödeme almayı sağlamaktadır. Avantajları:

 • Güvenli ödeme sayfası: Ziraat Bankası sanal pos kullanan firmalar güvenli ödeme sayfası üzerinden kartla ödeme alır ve tüm işlemler güvenli bir şekilde tamamlanır.
 • 3D Secure: İnternetten kart ile yapılan ödemelerde 3D Secure özelliği sayesinde hem müşteri hem de satıcı güvende kalmış olur.
 • Toplu tahsilat: Toplu tahsilat özelliği ile ödemelerin rutin olarak toplu şekilde alınması söz konusudur.
 • Online olarak yapılan alışverişlerde güvenli ve etkili bir seçenektir.
 • Şirketin yurt içi ve yurt dışı pazarlara açılmasına ve 7/24 satış gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır.

Ziraat Bankası sanal pos için TIKLAYINIZ! Bunlara ek olarak; WooCommerce taksit eklentileri ile ödeme alma sürecinizi optimize edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir