wooCommerce, Ödeme Eklentileri

WooCommerce Paratika Sanal Pos

WooCommerce Paratika Sanal Pos

WooCommerce Paratika sanal pos ile e-ticaret sitenizde güvenli ve kolay şekilde ödeme alabilirsiniz. Paratika sanal posu, satıcı oluşturma işlemlerinizde, belirlemiş olduğunuz komisyon tutarınıza göre sepette ücret dağılımlarını gerçekleştirme aşamasında da kullanabilirsiniz. ParatikaBazaar daha pek çok gelişmiş niteliği sayesinde süreçlerinizi iyileştirmeye olanak tanımaktadır. Bu sanal pos ile zamandan tasarruf ederken diğer yandan da hatasız işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

WooCommerce Paratika Sanal Pos Nedir?

WooCommerce Paratika Sanal Pos

Pazaryeri olarak çalışan ve WooCommerce altyapısını kullanan e-ticaret siteleri için en gelişmiş ödeme eklentisidir. Bir pazaryeri sitesi kurmayı mı planlıyorsunuz? Müşterileriniz, satıcılarınız, alan adı, barındırma, tasarım ve altyapı (Dokan, WooCommerce) çözümlerine karar verdiniz. Ödeme sistemi olarak da Paratika ile anlaştınız.

Ödeme işlemini WooCommerce Paratika sanal pos eklentisine emanet edebilir ve rahatlıkla müşterilerinizin sayfadan alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Böylece site üzerinden satış gerçekleştiren alt satıcıların ödemelerini de otomatik hale dönüştürebilirsiniz.

POS Entegratör ile Paratika Sanal POS’u ile ödeme işlemleri mümkün

wordpress ile e-ihracat

WooCommerce Paratika sanal pos eklentisinin özellikleri şu şekilde açıklanabilmektedir:

 • Paratika pos ile kendi pazaryerinizi kurup, ödeme alabilirsiniz.
 • Eklenti, Paratika APİ’leri ile uyumlu olacak şekilde çalışmaktadır.
 • WooCommerce Dokan ve Paratika kullanan iş yerlerinde ödeme almanız mümkün olmaktadır.
 • Production ve Test ayrımlarına göre farklı APİ’lerle çalışabilir. Test APİ’leriyle işlemlerinizi deneme ve Paratika onaylarını alma imkânı elde edersiniz.
 • Pazaryeri eklentisinin çeşidine göre siparişi onaylama aşaması pazaryeri sahibine veya yöneticiye bırakılabilir.
 • Satıcı kayıt formlarına İBAN gibi önemli verileri işlemek için alanları kolay bir şekilde ekleme olanağı bulunmaktadır.
 • Paratika’nın esnek komisyon oranlarından yararlanırsınız.
 • Firma tarafından yedi banka kartına taksit imkanından yararlanabilirsiniz.
 • Paratika ile her gün para transferi avantajı elde edersiniz.

Paratika Sanal Pos Avantajları Nelerdir?

WooCommerce Paratika sanal pos

Çevrimiçi pazaryerleri için harika bir ödeme alma yöntemi olan Paratika sanal pos, kendine has avantajları ile bir adım öne çıkmaktadır. Bu avantajlardan en önemlileri şöyle sıralanmaktadır:

 • Güvenli ödeme altyapısı: Paratika sayesinde dolandırıcılığı durdurabilirsiniz. Bütün ödeme işlemleri PCI-DSS uyumlu anti-fraud teknolojisi ile korunmaktadır. Veri güvenliği profesyonel ekipler tarafından sağlanmaktadır.
 • Hemen e-ticarete atılın: Size özel olarak sunulan komisyon oranlarından faydalanırsınız. Tek entegrasyonla tüm kredi kartlarından anında ödeme alabilir ve para transferlerini günlük olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Farklı para birimleri ile ödeme alın: Paratika sayesinde sınırları aşarsınız. Kolay entegrasyon imkanı ile yurt dışından da ödeme alırsınız. Alternatif ödeme yöntemleri nedeniyle döviz ile tahsilat yapmanız mümkündür.
 • Müşterilerinizin işlemleri güvende: Paratika’nın işinde profesyonel operasyonel ve teknik ekibi ile her türlü probleminiz çözüme kavuşmaktadır. 7/24 müşteri desteği alabilirsiniz.

WooCommerce Paratika sanal pos, Kuveyt Türk Sağlam Kart, Advantage, Bankkart, Maximum, Paraf, Cardfinans, Worldcard, Axess ve Bonus kredi kartlarına altyapı sağlamaktadır. Sonuç olarak Paratika, bu kartların programlarına özel şekilde taksit olanağı ile satış miktarınızı çoğaltmanıza destek olmaktadır.

Paratika sanal posla yurt dışı kredi kartı sahiplerine farklı para birimleri üzerinden online ödeme imkânı sağlamış olursunuz. Sterlin, Euro, Dolar ile tahsilat gerçekleştirebilir, aynı döviz cinsinden hesabınıza tahsilat gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada WordPress Döviz Kuru Hesaplama Eklentisi işinize yarayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir