WordPress Temaları

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

En İyi Ücretsiz Wordpress Temaları

Ücretsiz WordPress temaları, web sitesi maliyetini düşük tutmak isteyenler için ideal bir seçim oluyor. Özellikle freelance çalışanlar, küçük işletme sahipleri ve bireysel web siteleri söz konusu olduğunda ücretsiz WordPress teması bir adım öne çıkıyor. Şimdi, en çok tercih edilen ücretsiz WordPress tema seçeneklerine göz atalım.

Ücretsiz WordPress Temaları

Ücretsiz WordPress Temaları

Web siteniz için ücretsiz bir tema arıyor olabilirsiniz. Ücretsiz temalar sayesinde maliyetleri düşürmeniz söz konusu olabilecektir. Aralarından tercih yapabileceğiniz çok sayıda ücretsiz WordPress temaları var. Aşağıda sıraladığımız seçenekler, hız testlerinden yüksek puan almış olan temalardır. Bu temalar arasından dilediğinizi tercih ederek, web sitenizi en iyi şekilde tasarlayabilirsiniz.

OceanWP

Birçok özelliği ile öne çıkan OceanWP, en iyi WordPress temalarından biridir. Bu temada performans ve minimalizm dikkat çeker. E-ticaret siteleri için de iyi bir seçimdir. Ayarlar bölümüne pek çok farklı özellik sunar ve sitenizi özelleştirebilmenize imkân tanır. WooCommerce kurmayı planlayanlar için de doğru bir temadır.

En iyilere yaklaşan hızı, SEO optimizasyonu, yaratıcı demoları ile küçük firmalar için birebirdir. İlerleyen dönemde web sayfanızı e-ticaret platformuna dönüştürmeyi düşünüyorsanız da bu tema sizin için iyi bir tercih olabilir.

Sydney

Ücretsiz WordPress temaları listesinde Sydney de yer alıyor. Bu kullanışlı tema, Elementor’un resmi şekilde önermiş olduğu temalardan biridir. Modern tasarımı ile fark yaratan Sdyney teması, sürekli olarak güncelleniyor ve harika bir kullanım olanağı vadediyor. 600’den fazla yazı tipi olması da ek bir avantaj sunuyor. Tam ekran kaydırıcı gibi özellikleri de bulunuyor. İşletmeler ve bireysel çalışanlar için uygun bir tema olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Responsive

Ücretsiz WordPress temaları arasında yer alan Responsive, özellikle de mobil cihazlarla uyum konusunda son derece başarılı bir tema. Eklentilerle çakışmayan temiz kod yapısına sahip. Popüler bir tema olduğunu da belirtmeliyiz. Bu temayı firmanızla uyumlu olacak şekilde kişiselleştirebilmeniz mümkün.

Responsive teması birçok tipografi seçenekleri sunar. Sensei, WooCommerce, bbPress gibi çeşitli eklentilerle uyumludur. Buna ek olarak; Visual Composer, Elementor, Brizy, SiteOrigin gibi çeşitli sayfa oluşturucularla da uyum içinde çalışır. Esnek bir tema olduğu açıkça ortadadır.

Zakra

Zakra için çok amaçlı WordPress temalarından biri olduğunu söyleyebiliriz. İşlevsellik ve özellikleri bakımından beklentilere yanıt vermeyi başarıyor. 40’tan fazla demo içeren Zakra, hız testlerinde de 90’lı skorlar sunuyor. Özellikle sitesinin hızlı yüklenmesini isteyenler için benzersiz bir tema.

SEO dostu ve güvenli olmasından dolayı da popülerliğini koruyor. Bu temanın en beğenilen özelliklerinden biri de ücretsiz bir tema olmasına karşın müşteri hizmetleri desteği sağlaması.

Twenty Twenty

WordPress’in varsayılan temalarından biridir. Ücretsiz WordPress temaları arasında yer alır. Etkileyici sayfa hızları vadeder. Gutenberg ya da Elementor gibi çeşitli sayfa oluşturucular ile uyumlu biçimde çalışır. Kişiselleştirme seçenekleri sunar.

Her türlü cihaz boyutuna uyum sağlar. Çok farklı tipografi seçenekleri vardır. Bundan dolayı kişiselleştirme konusunda beklentileri karşılar. Üçüncü taraf temalarla yaşanabilecek çakışma ve hız sorunlarına yer vermez.

Customify

Ücretsiz WordPress temaları listemiz Customify ile devam ediyor. Bu popüler tema, web sayfanızın her bir öğesini özelleştirmenize olanak tanır. Hızlı performans isteyenlere hitap eder. Kullanışlı bir temadır. Popüler sayfa oluşturuculardan Elementor ve Beaver Builder için hazırlanmış demoları da vardır. Bundan dolayı kodla uğraşma gereksinimini ortadan kaldırır.

Bu tema ile üstbilgi ve altbilgi oluşturucular herhangi bir sınırlama olmaksızın rahatlıkla kullanılabiliyor. Bununla birlikte Customify, WooCommerce, bbPress, BuddyPress ve Yoast gibi eklentiler ile uyum içinde çalışabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir