wooCommerce

2021 Yılının En İyi 15 WooCommerce Eklentisi

2021 Yılının En İyi 15 WooCommerce Eklentisi

 WooCommerce’e yeni başlıyorsanız veya mağazanızı yakın zamanda açtıysanız , işinizi büyütmeniz için ihtiyaç duyacağınız 15 En İyi WooCommerce Eklentisini listeledim . Bunlar benim kişisel favorilerim.

A. Potansiyel Müşteriler için WooCommerce Eklentileri

1. WISDM Ürün Sorgulama Pro , WisdmLabs

Çevrimiçi mağazaların büyük bir dezavantajı , fiziksel bir satıcının olmamasıdır. Ve WISDM Product Inquiry Pro eklentisinin başarmaya çalıştığı da tam olarak budur . Ürünler sayfanıza ‘ Sorgu ‘ formları ve ‘ Teklif İste ‘ seçenekleri eklemenizi sağlar .

Bununla, müşterilerinize ürününüzün rengi, beden durumu, çeşitleri ve aradaki her şey hakkında sorular sorma yetkisi verebilirsiniz. Hatta müşterilerinizin ürün için özel fiyatlandırma talep etmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Bu eklenti, potansiyel müşterileri yakalamanıza yardımcı olacağından yararlı olabilir. Müşterilerin sizinle anlamlı bir şekilde bağlantı kurmasına yardımcı olur. Size çevrimiçi bir satıcı olarak hareket etme, endişelerini yanıtlama ve sonunda onları müşteriye dönüştürme fırsatı verir.

Ayrıca, özellikle toplu olarak satın almak isteyen müşteriler ile görüşmek için özel bir modülü vardır. Bu eklenti, alıcılarınız için karar verme sürecini hızlandırır ve hızlı bir şekilde müşteri kazanmanıza yardımcı olur.

Fiyat: 80 $

2. YITH WooCommerce İstek Listesi YITH

woocommerce-eklentileri

YITH WooCommerce İstek Listesi , müşterilerinizin istedikleri ürünlerin listesini oluşturmak ve kaydetmek için izin verebilirsiniz. Doğum günleri, yıldönümleri, kurumsal kutlamalar vb. İçin birden fazla İstek Listesi oluşturmalarına olanak tanır. Üstelik bunu aileleri ve arkadaşlarıyla bile paylaşabilirler.

Müşterilerinizin bir istek listesi oluşturmasına izin verdiğinizde, mağazanıza geri gelmeleri için bir nedenleri olur. Listelerini paylaştılarsa, mağazanızı ziyaret eden daha fazla kişi olacak ve daha fazla potansiyel müşteriye sahip olacaksınız. 

Bunun yanı sıra, müşterinizin ilgi alanlarını da analiz edebilirsiniz. Bu aynı zamanda size promosyon e-postaları veya indirimleri hedefleme ve gönderme fırsatı verir .

Fiyat: 99.99 $

3.wooCommerce Paraşüt Entegrasyonu

WooParaşüt
WooParaşüt
  • Paraşüt entegrasyonu için ön tanımlı ayarlarınızı WordPress paneli üzerinden yapabilirsiniz. 
  • Siparişlerde gözüken faturalama seçenekleriyle siparişlerinizi otomatik faturalandırabilirsiniz.
  • WooCommerce ödeme yöntemlerinize göre siparişin ödeme tutarı Paraşüt üzerinde kayıtlı olan ilgili kasaya tahsilat olarak yazılabilir.
  • Malzeme ekleme ve düzenleme işlemleriniz sonrası Paraşüt sistemi üzerinde tekrar değişiklik yapmanıza gerek kalmaz. WooSözleşme Malzemelerinizi otomatik olarak senkronize eder.
  • Müşteri kayıt ve güncelleme işlemleriniz otomatik olarak Paraşüt üzerinde de güncellenir.

4. Tyche  WooCommerce Cart Pro

2021 Yılının En İyi 15 WooCommerce Eklentisi

Araştırma , insanların neredeyse % 69’unun alışveriş sepetlerini terk ettiğini söylüyor. Peki bu bilgi ne işimize yarayacak?

Endişelenmeyin! 

Abandoned Cart Pro, alışveriş sepetlerini terk eden müşterileri geri getirmenize yardımcı olacak bir eklentidir.

Bu eklenti, e-postalar, SMS metinleri veya hatta Facebook messenger aracılığıyla müşterilerinize hatırlatıcılar gönderir . Bu hatırlatıcıları oturum açmış veya misafir kullanıcılara göndermeyi seçebilirsiniz.

Her gün, sepetini terk eden birkaç müşteriniz olacak. Tüm müşterileri geri kazanmak imkansız olsa da, bu potansiyel müşterilerden en az birkaçını mağazanıza geri getirmek için kesinlikle bu eklentiyi kullanmaya değer. Birkaçı bile işletmenizin büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunabilir.

Fiyat: 119 $

4. RafflePress

2021 Yılının En İyi 15 WooCommerce Eklentisi

Hiç çevrimiçi Giveaway yarışmalarına rastladınız mı?

Arada bir Giveaway yarışmaları yapmak, WooStore’unuz için müşteri adayları oluşturmak için harika bir stratejidir.

Bu eklenti, müşterilerinizin belirli sosyal eylemler gerçekleştirerek katılmalarına olanak tanıyan kendi viral hediye kampanyalarınızı oluşturmanıza olanak tanır. 

Onlardan tweet atmalarını, sosyal medya adresinizi takip etmelerini, Facebook’ta gönderi paylaşmalarını vb. İsteyebilirsiniz. Bunu yaparken e-posta listenizi önemli ölçüde büyütebileceksiniz. Ayrıca, web sitenize daha fazla trafik getirecek ve sonunda satışları ve kârı artıracaktır.

Fiyat: 39.20 $

5. OptinMonster

2021 Yılının En İyi 15 WooCommerce Eklentisi

Web sitenizin trafiğini abonelere, potansiyel müşterilere ve satışlara dönüştürmek, işletmeler için gerçekten zorlu bir süreçtir.

Neyse ki, OptinMonster uzantısı ile, dönüşümler için tasarlanmış önceden tasarlanmış şablonlardan çekici satış teklifleri oluşturabilir veya sıfırdan kendinizinkini oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, bu teklifleri doğru kişilere doğru zamanda göstermek için hedefleme motorunu da kullanabilirsiniz. Ayrıca, olası satış yaratma stratejilerini iyileştirmek için ihtiyacınız olan tüm istatistiklere erişebilirsiniz. 

Bu güçlü potansiyel müşteri kazanma eklentisi, site ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürmek için sahip olunması gereken bir şeydir. Bunun yanı sıra, e-posta listenizi büyütmenize, hedeflenen mesajları göstermenize ve nihayetinde satışlarınızı artırmanıza da yardımcı olacaktır.

Fiyat: 108 $

B. Dönüşümleri Artırmak için WooCommerce Eklentileri

6. WooCommerce Product Reviews Pro 

Çevrimiçi bir şey satın almadan önce her zaman ürün incelemelerini kontrol ederim. Aslında çoğu insanda bu şekilde davranıyor!

Ürün incelemeleri, kişisel öneriler kadar önemlidir. WooCommerce Ürün İncelemeleri Pro eklentisi ile işletmenizi Amazon tarzı İncelemeler ve filtreleme sistemleriyle donatabilirsiniz.

Bu eklenti, müşterilerinize çevrimiçi bir ortamda bekledikleri inceleme fırsatını verecektir . Hatta müşterilerinizin fotoğraf ve video incelemeleri göndermesine olanak sağlar.

Bu eklenti işletmeniz için önemlidir çünkü ürün incelemelerini görüntülemenin müşteri dönüşüm oranlarını neredeyse% 270 oranında artırdığı bilinmektedir !!! Bu yalnızca, insanların derecelendirmelerden ve incelemelerden oldukça etkilendiğini gösterir.

Fiyat: 79 $

7. Product Slider for WooCommerce 

2021 Yılının En İyi 15 WooCommerce Eklentisi

Ürün Gösterimleri ve Sunumu son derece önemlidir.

Bu amacı gerçekleştirmek için Product Slider for WooCommerce, ürünler sayfanızda çekici ve modern ürün atlı slider oluşturmanıza olanak tanıyan bir eklentidir . Müşteriniz, farklı ürünleri kolaylıkla ve hayranlıkla hızla kaydırabilir. Sitenizin herhangi bir yerinde bu eklenetiyi çalıştırabilirsiniz.

Bu eklentiye sahip olmak, ürünlerinizi stratejik olarak düzgün, temiz ve profesyonel bir şekilde vurgulamanıza yardımcı olacaktır.

Fiyat: Ücretsiz

8. Live Chat

2021 Yılının En İyi 15 WooCommerce Eklentisi

Anında yanıt aldığınızda, dönüşüm kolaylaşır.

Canlı Sohbet eklentisiyle, adından da anlaşılacağı gibi müşterilerinizle bağlantı kurabilir, onlarla gerçek zamanlı konuşabilir , böylece satışı kolay ve hızlı hale getirebilirsiniz..

Müşterilerinizle konuşmak ve sorunlarını anında çözmek ve daha hızlı bir dönüşümle sonuçlandırmak için bu eklentiye ihtiyacınız olacak Bu canlı sohbet özelliğine sahip olmak sadece ziyaretçilerinize harika bir deneyim sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda dönüşümleri ve satışları artırmaya da yardımcı olacaktır.

Fiyat: 16 $ / ay

9. WooCommerce Ürün Karşılaştırma

2021 Yılının En İyi 15 WooCommerce Eklentisi

Herhangi bir ürün satın almadan önce herkes farklı seçeneklere ve alternatiflere bakar. Tüketici, karar vermeden önce ürünleri karşılaştırmayı sever.

Bunu söyledikten sonra, WooCommerce Products Compare , alışveriş yapanların benzer ürünleri kolaylıkla karşılaştırmalarına yardımcı olmak için bu işlevi etkinleştirecek bir eklentidir.

Bu işlev ile müşterileriniz benzer ürünler için fiyatları, özellikleri, derecelendirmeleri vb. Kolayca karşılaştırabilir . Bu seçeneği sitenizin herhangi bir yerine ekleyebilirsiniz.

Bu nedenle, işletmenizde bu işlevi kullanmak, özellikle büyük bir mağaza işletiyorsanız ve sunacak benzer ürünleriniz varsa oldukça önemlidir. 

Fiyat: 49 $

C. Pazarlamayı Geliştirmek için WooCommerce Eklentileri

10. WooCommerce Points & Rewards

Müşterileriniz her satın alma veya işlem (örneğin: kaydolma) için puanlarla ödüllendirebilirsiniz. 

Müşterileriniz daha sonra bu puanları bir sonraki satın alma işleminde indirim için kullanabilir . Sepet, ürün veya kategori seviyesinde kazanılabilecek maksimum indirimleri bile kontrol edebilirsiniz.

Bu, müşterileri elde tutmanın , sadakatlerini kazanmanın , etkileşimi , satışları artırmanın ve yeni müşteriler çekmenin harika bir yoludur . 

Puan ve ödül sistemlerine sahip olmak, harika bir müşteri deneyimi sağlamada çok ama çok önemlidir. Ayrıca, yeni müşteriler edinmek eski müşterileri elde tutmaktan daha pahalı olabileceğinden paradan tasarruf etmenize de yardımcı olur.

Fiyat: 129 $

11. MailChimp for WordPress

İlgi çekici haber bültenleri oluşturmak ve anlamlı e-posta kampanyaları yürütmek için MailChimp for WordPress uzantısını kullanabilirsiniz . Tüm abonelere veya seçilenlere e-posta gönderebilirsiniz.

E-posta kampanyaları yürütmek ve ürünlerinizi bu kanal aracılığıyla tanıtmak, müşterilerinizi kişiselleştirilmiş bir satın alma yoluna sokabilir. Ve bu, daha fazla abone, satış ve karla sonuçlanabilir. 

Fiyat: 59 $

12. WooCommerce Recommendations Engine

2021 Yılının En İyi 15 WooCommerce Eklentisi

Netflix genellikle önceki saatinize göre şovları / filmleri önerir ve siz daha farkına varmadan önerilen filmlerinden birini izlemeye başlamışsınızdır!

Açıkçası, Ürün Önerileri güçlü bir tekniktir. Ve WooCommerce Öneriler Motoru gibi bir eklenti , müşterileriniz için Netflix veya Amazon benzeri ürün önerilerini kolayca oluşturmanıza olanak tanır .

Eklenti, müşterilerinize satın alma geçmişlerine, görüntüleme geçmişlerine ve sıklıkla satın alınan ürünlere göre ürünleri otomatik olarak önerecek şekilde tasarlanmıştır.

 Öneriler, beğendikleri ürünleri bulmalarına yardımcı olacağından, müşterinizin alışveriş deneyimine de katkıda bulunacaktır. Bunu yaparken, müşterilerin de gelecekteki satın alma işlemleri için mağazanıza geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Fiyat: 79 $

13. Ultimate WooCommerce Gift Cards

2021 Yılının En İyi 15 WooCommerce Eklentisi

Hediye kartları özeldir ve müşteriler bunu arkadaşlarına ve sevdiklerine hediye vermek için kullanma eğilimindedir.

Bu eklenti, WooCommerce mağazanızda hediye kartları oluşturmanıza, satmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Müşterilerinizin bu hediye kartlarını satın almasına ve herhangi birine e-posta olarak göndermesine izin verebilirsiniz. 

Ayrıca, bu eklentiyi önceden tanımlanmış alışveriş sepeti şablonlarını, kupon kodu uzunluğunu, kullanımı, öneki vb. Özelleştirmek için de kullanabilirsiniz.

Bunun dışında hediye kartlarını sevdiklerinize ulaştırmak için tarihleri ​​bile planlayabilirsiniz. Eklenti, tatil ve tatil dışı satışlarınızı artırmak için harika bir yoldur. Ayrıca, yeni müşterilerle etkileşim kurmanıza ve işletmeniz için harika olan marka sadakati oluşturmanıza da yardımcı olur.

Fiyatlandırma: 69 $

14.WooCommerce Google Ads

2021 Yılının En İyi 15 WooCommerce Eklentisi

İnsanlara etkili bir şekilde ulaşabilirseniz muhtemelen ürünlerinizi satın alacak milyonlarca müşteri var!

Artık Google Ads & Marketing eklentisi ile ürünlerinizi Google’da ilgilenen alıcılara tanıtabilirsiniz. Ürünlerinizin google’da olması için WooStore’unuzu gerekli hesaplara bağlayacak ve aynı zamanda onu optimize edecektir. 

Bunun yanı sıra, müşterilerinizin Google’da yalnızca stokta bulunan ürünleri görebilmesini sağlamak için envanterinizi gerçek zamanlı olarak optimize eder ve senkronize eder . Ayrıca Google, Gmail, YouTube vb. Yerlerde gösterilecek akıllı ücretli alışveriş kampanyaları da yürütebilirsiniz.

Google Ads’ü işletmenizde stratejik olarak kullanmak, trafiği ve satışları artırmanıza yardımcı olabilir. Google, YouTube, Gmail vb. Aracılığıyla erişiminizi genişletmek için bunu kullanabilirsiniz.

Ayrıca, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmek için kampanya performansınızı da izleyebilirsiniz . Bu, satışları ve gelirleri artırmak için mükemmel bir pazarlama eklentisidir.

Fiyat: Bedava

D. Web Sitenizi Optimize Etmek için WooCommerce Eklentileri

15. Sucuri Security

2021 Yılının En İyi 15 WooCommerce Eklentisi

İşletmenizin çiçek açması için, öncelikle tehditlerden ve olası saldırılardan korunması gerekir.

WooCommerce temel bir güvenlik yapısına sahip olsa da, işletmenizi ve müşterilerinizi korumak için her zaman daha derin güvenlik katmanlarına sahip olmanız önerilir.

Ayrıca, Sucuri Güvenlik eklentisi ile daha güçlü güvenlik seviyeleri elde edebilirsiniz . Bu eklenti, güvenlik güçlendirme seçenekleri, tehditleri tespit etmek için daha hızlı kötü amaçlı yazılım taraması, Dosya bütünlüğü izleme, saldırı sonrası güvenlik seçenekleri vb. Sağlar.

Web sitenizi her zaman güvence altına almak ve herkesin kullanmasını sağlamak için bu eklentiyi kullanmalısınız. Bu, müşteri verilerinizi koruyacak, tehditleri zamanında tespit edecek, bunları çözecek ve sorunsuz iş akışına yardımcı olacaktır. İyi bir güvenlik önlemi, web sitenize insanların güvenini aşılayacaktır.

Fiyat: 199.99 $

Son düşüncem,

Bu, WooStore’unuzda bulunabilecek en iyi 15 WooCommerce eklentisi listemdi!

Yazımı bitirmeden önce yeni başlayan biriyseniz, şu anda tüm eklentilere ihtiyacınız olmayabilir, ancak siteniz büyüdükçe ihtiyaçlarınız artacak ve eklenti arayışına gireceksiniz. Eğer özel eklenti istekleriniz olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eklentileri bir yere not edin veya listeye eklenebilecek daha fazla eklenti olduğunu düşünüyorsanız, aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir