WordPress, wooCommerce, WordPress Eklentileri

E-Ticaret Mağazanız İçin En İyi 11 Bayi Eklentisi

E-Ticaret Mağazanız İçin En İyi 11 Bayi Eklentisi

Bayi eklentisi, saatlerce programlama yapmak yerine çok satıcılı bir e-ticaret sitesi oluşturmanıza olanak tanımaktadır. WordPress ve WooCommerce ücretsizdir. Buna ek olarak müşterilere daha çok seçenek sağlayan bayi eklentileri kullanımı gibi birçok olanak sağlamaktadır.

Bayi Eklentisi Seçenekleri

WordPress ve WooCommerce, online mağazanızı başlatmanız için çok sayıda imkân sunmaktadır. Mağazanızın ürünlerini, kargoyu, ödemelerini, vergi yönetimini vb. problemsiz bir şekilde yönetmenizi sağlar. Mağazanızı geliştirecek birçok uzantı bulunmaktadır. Çoklu satıcı eklentileri arasında yer alan bayi eklentisi çeşitleri, tek bir web sayfasından ya da online pazaryerinden ürün satan birçok satıcı için benzersiz fırsatlar vadetmektedir. İşte o WooCommerce bayi eklentileri…

1. Dokan Multivendedor

bayi eklentisi

WooCommerce bayi eklentisi arayanlar için en iyi seçim şüphesiz ki Dokan Multivendedor olmaktadır. Bu eklentinin kullanımı çok kolaydır. Kısa bir zaman içinde çok satıcılı bir pazaryeri oluşturmanıza yardım etmektedir. Diğer bayi eklentilerinden farklı olarak Dokan, satıcılar için benzersiz ve eksiksiz bir ön uç barındırmaktadır. Her satıcının, işlerini kolay ve doğru bir şekilde kontrol etmelerini sağlayan bir kontrol paneli bulunmaktadır.

2. WCFM Marketplace

bayi eklentisi

WordPress bayi eklentisi seçeneklerinden bir diğeri de WCFM Marketplace. Online mağazanız üzerinde tam kontrol elde etmenize yardımcı olan birçok özellikler sunmaktadır. Web sitesinde esneklik arayanlar için iyi bir seçimdir. WCFM ile her satıcı, rezervasyonları, ürünleri, sorguları, raporları vb. için kapsamlı izleme ve kişiselleştirme fırsatlarına sahip olmaktadır. Örneğin, bir satıcı bir ürünün ismini, stokunu, fiyatını ya da görselini değiştirmek istiyorsa, bunu uygulama sayesinde pratik olarak yapabilmektedir.

3. Easy B2B

bayi eklentisi

Easy B2B eklentisi ile harika bir B2B platformu oluşturabilirsiniz. Firmalara özel kurallar ekleyebilir, özel fiyatlar belirleyebilir ve özel ödeme yöntemleri, toptan ürün satışı gibi pek çok farklı özelliği aynı anda kullanabilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz firmaları e-ticaret sayfanıza eklemenize izin veren Easy B2B eklentisi tüm dünyada çok kullanılan bayi eklentileri arasında yer almaktadır. Sağlamış olduğu özellikler nedeniyle çoğu insanın ilk tercihidir. Bu eklenti için ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

4. WC Marketplace

bayi eklentisi

Bayi eklentisi arayanlara bir başka önerimiz ise WC Marketplace oluyor. Çok güvenilir bir çok satıcı eklentisidir. Sunduğu özellikler göz önüne alındığında kolay bir kurulum prosedürüne sahiptir. Yöneticiye satışlar, görünümler, satış raporları ve komisyon alanları dahil olmak üzere uygun bir pazaryeri yönetimi sağlamaktadır. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç komisyon planı da bulunmaktadır.

5. WC Vendors Marketplace

bayi eklentisi

Sayısız işlevsellik sağlayarak pazarınızı genişletmeye odaklanan bir eklentidir. Basit konfigürasyon seçenekleri nedeniyle bu eklentiyi kullanmak oldukça basittir. Kullanım kolaylığı ile öne çıkan WC Vendors Marketplace, size bütün pazaryerinizin ve satıcıların vitrinlerinin merkezi bir yönetimini sunmaktadır. Eksiksiz bir kontrol paneline sahiptir. Eklenti ile satıcılar sınırsız bir pazaryerinin keyfini çıkarabilir. Ek olarak şunu da söyleyebiliriz; dijital, fiziksel ve abonelik olmak üzere her türlü ürün satılabilmektedir.

6. YITH WooCommerce Multi-Vendor

bayi eklentisi

Bayi eklentisi arayanlar için en iyi seçeneklerden biridir. Son zamanlarda önde gelen WooCommerce bayi eklentileri arasında yer almaktadır. YITH marketplace ile sayfanızda ürünlerini yayınlayan kullanıcıların satışlarından pasif gelir elde etme imkânınız bulunmaktadır. Bu eklentiyle birden çok yönetici seçebilirsiniz. Ürün katalogları ve belirli pazarlama kampanyaları düzenleyebilirsiniz.

7. WooCommerce Product Vendors

E-Ticaret Mağazanız İçin En İyi 11 Bayi Eklentisi

Bu, WooCommerce mağazanız için mükemmel bir başlatıcı olarak çalışan kullanışlı bir eklentidir. Satıcılarınızın satışlarından komisyon almanıza imkan sağlamaktadır. Farklı satıcılar için belirli komisyon yüzdeleri belirleyebilirsiniz. Her satıcıya kendi profilini yönetme ve kontrol etme fırsatı sunmaktadır. Eklenti ile satıcılar genel profillerini kontrol edebilir ve kişiselleştirebilir, satış raporlarını ve sipariş durumunu görüntüleyebilirler.

8. VendorPRO

E-Ticaret Mağazanız İçin En İyi 11 Bayi Eklentisi

Bayi eklentisi seçeneklerinden bir diğeri de VendorPRO olmaktadır. Eklenti, işinizi önemli ölçüde ilerletmenize olanak tanımaktadır. Birden fazla bağlı kuruluş satıcısını davet etmek, mağazanızda bir iş kurmalarına izin vermek ve satışlarından komisyon almak, bu eklenti ile mümkündür. Ürünler için temel komisyon detaylarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Özellikle dijital ürünler için oluşturulmuş çok kullanışlı bir eklentidir.

9. Webkul WooCommerce Multi Vendor Marketplace

E-Ticaret Mağazanız İçin En İyi 11 Bayi Eklentisi

Son zamanlarda piyasaya sürülen en yetkin çok satıcılı WooCommerce eklentilerinden biridir. WooCommerce mağazanızı anında çok satıcılı bir pazaryerine dönüştürmenize yardım etmektedir. Bunun için gerekli tüm özellikleri içermektedir. En önemlisi, Webkul, pazarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, tamamen uzaktan yönetmenize yardımcıdır. Ayrıca eklenti, hem Android hem de İOS telefon ve tabletlerde de sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

10. Bazaar WooCommerce Multi Vendor Marketplace

E-Ticaret Mağazanız İçin En İyi 11 Bayi Eklentisi

WooCommerce dünyasına harika özellikler getiren bir eklentidir. Yeni bir eklenti olmasına rağmen çoğu insanın favorilerinden biridir. Bununla beraber eklenti, her satıcı için çekici bir kullanıcı arayüzüne sahip ayrı bir kontrol paneli sunmaktadır. Paneli ve işlevlerini kişiselleştirmek mümkündür. Satıcılar çeşitli ürünleri direkt olarak kendi panellerinden oluşturabilir ve ürünleri diledikleri gibi düzenleyebilirler. Bütün istatistikleri ve analizleri CSV’ye aktarma imkanı sağlamaktadır. Açık ve koyu tema seçeneği vardır ve bu tek bir tık ile değiştirilebilir. Her sipariş sonrasında e-posta bildirimi sunmaktadır.

11. Mercado Pro

E-Ticaret Mağazanız İçin En İyi 11 Bayi Eklentisi

Bayi eklentisi arayanlar için bir başka seçenek de Mercado Pro olmaktadır. Eklenti yenidir ancak tüm pazarda merkezi yönetim yetkisi sağlamasından dolayı popüler seçimlerden biridir. Ayrıca her satıcı ürünlerini gerçek zamanlı olarak filtreleyebilir ve ürünlerle ilgili arama yapabilir. İsteğe göre ürünlerin sıralanmasına izin vermektedir. Ayrı panolar gibi önemli özelliklere sahiptir. Satıcıya özel komisyon oranları belirlemek, bu eklentide de mevcuttur. Yönetici panelinden bütün sipariş ayrıntılarını inceleyebilir, sosyal oturum açabilir ve mağazanızı etkin şekilde yönetebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir