WordPress Eklentileri

En İyi 4 Ücretsiz WordPress Instagram Eklentisi 2020

En İyi 4 Ücretsiz WordPress Instagram Eklentisi 2020

Instagram, web sitenizde hesaplarınızdaki fotoğrafları ve görüntüleri göstermek için harika bir içerik kaynağı olabilir. Şimdi, bu WordPress Instagram eklentileri sayesinde, Instagram gönderilerini web sitenizde sergilemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Makalemizdeki ücretsiz  WordPress eklentilerinin tümü, Instagram hesabınızdaki fotoğraflarını web sitenizde görüntülenmesine olanak tanır. Eklentiyi kurarken, hangi hesaplarınızdan fotoğrafların içe aktarılacağını, kaç öğe içe aktarılacağını ve ayrıca diğer birkaç seçeneği ayarlayabilirsiniz. Instagram fotoğraf beslemeleri  yazılarınıza ve sayfalarınıza eklenebilir veya bir widget kullanılarak sitenizin kenar çubuğunda veya footer alanında görüntülenebilir.

En İyi Ücretsiz WordPress Instagram Eklentileri

[lwptoc]

1. Smash Balloon Social Photo Feed

wordpress-instagram-eklentisi

Smash Balloon Social Photo Feed , iyi bir kullanıcı derecelendirmesi ve 1 milyondan fazla aktif yüklemeye sahip popüler bir ücretsiz WordPress Instagram eklentisidir.

WordPress web sitenizde yayınlandıktan sonra, Instagram hesaplarınızdan fotoğrafları görüntülemeye başlayabilirsiniz. Eklenti, sitenizde kullanmak için birden çok besleme oluşturma seçeneği sunar. Her besleme, web sitenizin çeşitli kaynaklardan sürekli bir fotoğraf akışı görüntülemesini sağlamanın harika bir yoludur.

En iyi WordPress Instagram eklentilerinden biri için, sitenizde resimlerin nasıl görüntülendiği konusunda çok fazla kontrole sahip olursunuz. Fotoğrafların genişliğini ve yüksekliğini ve aynı zamanda görüntülenen resim sayısını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. İsteğe bağlı ‘daha fazla yükle’ düğmesi, ziyaretçilerinize dilerse öne çıkan özet akışlarınızdan daha fazla içerik görüntüleme olanağı sağlar. Bu eklenti tamamen mobil duyarlı olduğundan, Instagram içeriğiniz her cihazda harika görünecektir.

Smash Balloon Social Photo Feed, Instagram’ın çalışma şeklindeki en son değişikliklerle uyumlu kalmasını sağlayacak şekilde düzenli olarak güncellenir.

2. Spotlight – Social Photo Feeds

wordpress-eklenti-instagram

Spotlight , nispeten yeni bir ücretsiz WordPress Instagram eklentisidir, ancak kullanıcılardan bazı olumlu eleştirilerle şimdiden iyi bir başlangıç ​​yaptı. Adından da anlaşılacağı gibi, bu eklenti, WordPress web sitenizde Instagram hesaplarınızdan fotoğrafları görüntülemenizi mümkün olduğunca basit hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Üç aşamalı kurulum süreci, bu ücretsiz eklentiyi, WordPress web sitesini Instagram ile entegre etmenin hızlı ve kolay bir yolunu arayan herkes için çekici bir seçenek haline getirmelidir. Sitenize yüklendikten sonra tek yapmanız gereken Spotlight’ı Instagram hesaplarınıza bağlamak, yayınınızı tasarlamak ve ardından web sitenizde istediğiniz yere yerleştirmek.

Özet akışlarınızın istediğiniz gibi görünmesine yardımcı olmak için, Spotlight etkileşimli bir canlı önizleme özelleştiricisiyle birlikte gelir. Bu sayede Instagram fotoğraf yayınınız üzerinde çalışırken nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Bu eklenti, Instagram içeriğinizi şık bir şekilde sunmanıza olanak tanıdığından, düzenlerken yayınlarınızı ön izlemeniz gerçekten yararlıdır.

Instagram fotoğraflarınızı görüntülemek için kullanılan şık ızgara düzeni tamamen duyarlıdır, bu nedenle akıllı telefonlarda ve diğer küçük ekranlı cihazlarda nasıl görüneceği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Kullanıcının imleci bir görüntünün üzerine geldiğinde tetiklenen fareyle üzerine gelme efektleri, beslemedeki fotoğrafların tıklanabileceğini hemen belirgin hale getiriyor. Tıklandıklarında, bir ışık kutusu penceresinde görüntülenirler. Galeri gönderilerine yönelik desteği sayesinde, kullanıcılar doğrudan web sitenizden Instagram’da yayınlanan gönderiler arasında gezinebilirler.

Spotlight’ın temel sürümü, Instagram’daki fotoğrafları WordPress web sitenizde ücretsiz olarak görüntülemeniz için fazlasıyla işlevselliğe sahipken, ücretli bir sürümü de mevcuttur. Yükseltme, daha fazla yayın kontrolü, hashtag beslemeleri oluşturma yeteneği, Hikayeleri WordPress web sitenize yerleştirmenize olanak tanıyan işlevsellik ve burada çalışırken görebileceğiniz daha fazla düzen seçeneği dahil olmak üzere ek özelliklerin kilidini açar .

3. Feed Them SocialEn İyi 4 Ücretsiz WordPress Instagram Eklentisi 2020

Feed Them Social yalnızca Instagram ile değil, Facebook, Twitter ve Pinterest ile de çalışır.

Web sitenizdeki çeşitli sosyal medya ağlarından içerik görüntülemek için tek bir eklenti kullanmayı tercih ediyorsanız, o zaman Cevap Feed Them Social  olabilir. Eklentinin Instagram beslemelerini, Facebook beslemelerini, albümleri, grupları ve etkinlikleri, Twitter beslemelerini ve Pinterest panolarını, pimleri ve en son pimleri destekleyen ücretsiz sürümü ile bir dizi seçenek elde edersiniz. Feed Them Social’ın premium sürümüne yükseltme, YouTube video beslemelerinden ve Facebook video beslemelerinden ve atlı karıncalardan içerik görüntüleme yeteneğinin kilidini açar. Feed Them Social’ın daha fazla seçenek için göz atabileceği birkaç başka uzantı da var.

Ücretsiz Feed Teması Sosyal eklentisini kullanırken, çeşitli yayınlardan ve hesaplardan içerik görüntüleyebilirsiniz. Beslemelerinizdeki içerik daha sonra yazılarınızda, sayfalarınızda ve diğer içeriğin yanı sıra sitenizin kenar çubuğu alanlarında görüntülenebilir. Beklediğiniz gibi, içeriğin tamamı maksimum cihaz uyumluluğu için mobil uyumludur.

Feed Them Social, çeşitli beslemelerden içerik görüntüleyebilen oldukça esnek ve özelleştirilebilir bir sosyal medya eklentisidir. Feed Me Social demolarını eklenti ana sayfasında eylem halinde görüntüleyebilirsiniz.

4. WPZOOM Social Feed Widget

wordpress-instagram-eklentisi-nedir

WPZOOM Social Feed Widget, Instagram içeriğinin WordPress web sitenizde nasıl görüntüleneceği konusunda size çok sayıda seçenek sunar.

Fotoğraf ızgarası ve atlıkarınca seçeneklerinin yanı sıra hesaplarınızdan ve hashtag’lerinizden içerikleri içe aktarma özelliğiyle, Instagram’ın Keyfini Çıkarın. Sosyal medya besleme entegrasyonunuzu istediğiniz şekilde çalıştırabilmenizi sağlar. Ayrıca, sitenizdeki beslemeleri görüntülemek için kenar çubuğu widget’ını veya shortcode kullanma seçeneğine de sahip olursunuz. Bu sayede yazılarınıza ve sayfalarınıza kolayca bir içerik beslemesi ekleyebilirsiniz.

Fotoğraflarınızın nasıl görüntülendiğine gelince, WPZOOM Social Feed Widget burada da hayal kırıklığına uğratmaz. Izgaralar ve atlı karınca modlarının yanı sıra, Instagram resimleriniz için ışık kutusu efektini de etkinleştirebilir, ziyaretçilerinize içeriğinizin daha büyük sürümlerini görüntüleme olanağı sunabilirsiniz.

Eklenti sayfasındaki demo bağlantılarını takip ederek Enjoy Instagram’ın neler yapabileceğini daha iyi anlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir