wooCommerce, Ödeme Eklentileri

WooCommerce İyzico Sanal Pos

WooCommerce İyzico Sanal Pos

WooCommerce iyzico sanal pos, çevrimiçi pazaryerleri ve e-ticaret siteleri üzerinden ödeme yapmayı mümkün hale getiren, son derece avantajlı ve güvenli bir eklentidir. İyzico sanal pos ödeme eklentisi, ödeme sayfasında web sitenizin kendi tasarımı ile tam anlamıyla uyumlu bir şekilde çalışan, sayfanıza entegre iyzico ile senkronize biçimde işlev gören bir eklenti çeşididir. Bu eklenti ile kredi kartı formunu kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

WooCommerce İyzico Sanal Pos Eklentisi Nedir?

WooCommerce İyzico Sanal Pos

Bir e-ticaret sayfası kurmayı düşünüyorsunuz. Satacağınız ürün ya da hizmete karar verdiniz. Buna ek olarak barındırma, alan adı, kullanılacak alt yapı ve tasarım konularını da netliğe kavuşturdunuz. Ödeme sistemi olarak da iyzico firması ile anlaştınız. Bundan sonraki işlemler için ödeme sipariş sayfanızı iyziPOS+’a emanet edebilir ve gönül rahatlığı ile müşterilerinizin sayfanızdan alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Çünkü WooCommerce iyzico sanal pos tüm beklentileri optimal anlamda karşılamaktadır ve problemsiz bir ödeme deneyimi sunmaktadır.

Gelişmiş özellikli kredi kartı formunun yanında taksit ayarlamanıza da izin vermektedir. Ürün sayfanızda görüntüleme ve tekrarlı ödeme emirleri oluşturma gibi daha pek çok niteliği sayfanıza kazandırmaktadır. Müşterilerinize güvenilir ve kaliteli bir ödeme deneyimi sunmanızı sağlamaktadır

İyzico Sanal Pos Nedir?

WooCommerce İyzico Sanal Pos

Ürün, e-ticaret sayfaları için ödeme altyapısı sunmaktadır. Tek anlaşmayla bütün kartlara taksit yapabilmenizi mümkün kılan bir sistemdir. İyzico Sanal POS ile ödeme almak için iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki APİ entegrasyonu olmaktadır. Diğeri ise hazır ödeme formudur. Her iki seçenek de kart saklama ve taksitli satış olanağı sağlamaktadır.

İyzico WordPress ile Nasıl Kullanılır?

WooCommerce İyzico Sanal Pos

Ülkemizin en çok tercih edilen ödeme sistemlerinden biri olan iyzico ile anlaştınız ve WordPress altyapılı sayfanızda iyzico ile ödeme almak istiyorsunuz. Bunu yapabilmek adına WooCommerce destekli bir ödeme ağ geçidi kurmanız gerekmektedir. Müşterilerinizin bilgilerini iyzico API’si ile entegre edip ödeme alabilecek bir eklenti kullanmanız gerekmektedir. İşte tam olarak bu aşamada devreye giren İyzico sanal pos eklentisi olmaktadır. Müşterilerinizden ödeme almak ve sayfanızın ödeme işlemlerinde kusursuz bir deneyim sunmasını sağlamak için bu eklenti ihtiyacınız olan şeydir.

Neden İyzico Sanal Pos Eklentisi Kullanmalısınız?

WooCommerce İyzico Sanal Pos

İyzico sanal pos eklentisi pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Neden İyzico sanal pos eklentisi kullanmalısınız açıklayalım:

  • Ödeme sayfasından farklı bir sayfaya kendi sitenizin tasarımındaki görüntüyle kart çekimi gerçekleştirmek için.
  • Kategorilerinize ve ürünlere göre taksitlendirme özelliğini kapatıp açmak için.
  • Web siteniz üzerinden tekrarlı ödeme almak için.
  • Kart saklama özelliğini kullanabilmek için.
  • Çeşitli iade uygulamalarını otomatik hale getirmek için.
  • Daha işlevsel bir kredi kartı ödeme deneyimi sunmak için.
  • Abonelik sistemlerini kullanabilmek için.

İyzico Kullanan Siteler Hangileridir?

WooCommerce İyzico Sanal Pos

Günümüzde pek çok e-ticaret sitesi WooCommerce iyzico sanal pos kullanmaktadır. Bu siteler arasında Modanisa, Atlas Global, Samsung, Zara, Onedio, Çiçeksepeti, Babil.com, Derimod ve Sahibinden gibi platformlar yer almaktadır.

Web siteniz için gereksinim duyduğunuz diğer ödeme eklentileri için koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir