Yeni Girişimimiz TudiHUB ile Tanışın!

Yeni Girişimimiz TudiHUB ile Tanışın!

Dijimad ve GurmeHub olarak eklentiler geliştirmekte, kullanıcıların gereksinimlerini optimal düzeyde karşılayan çok çeşitli kategorilerde dijital ürünler sağlamaktayız. Bununla beraber, çok geniş kapsamlı web tasarım ve yazılım hizmeti vermekteyiz. Web’in her alanında ihtiyaçlarınızı karşılayan GurmeHub ve Dijimad ekibi; TudiHUB ile yurt dışı müşterilerine de hizmet sunmaktadır.

Tasarladığımız ve geliştirdiğimiz eklentilerin, kullanıcıların gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayabileceğini keşfettik. WooCommerce ve WordPress kullanan firmalar için WordPress eklentileri ve temaları, ödeme eklentileri, entegrasyon eklentileri gibi alanlarda çeşitli ürünler sunmaktayız. Ayrıca, 2020 senesinde de ilk profesyonel temamız olan BazaarTheme’i geliştirdik. Bilindiği gibi dünya çapındaki web sayfaların yüzde 49’unda WordPress alt yapısı kullanılmaktadır. Amacımız ise WordPress tercih eden müşterilerimize WordPress Tema, eklenti ve SEO hizmetleri vermektir. TudiHUB ile artık dünya çapında hizmet sağlamaya başladık.

TudiHUB ile Neler Sunuyoruz?

tudihub

Yan kuruluşumuz TudiHUB ile tüm dünyaya açıldık ve aşağıdaki kategorilerde hizmetler vermekteyiz:

Easy Multi Address

Easy Multi Address ile ziyaretçilerin web sayfalarından alışveriş yapmalarını kolaylaştırıyoruz. Müşteriler herhangi bir web sitesini ziyaret ettiklerinde ve siteden alışveriş gerçekleştirdiklerinde sonraki ziyarette adresler otomatik olarak kaydediliyor. Bu da alışveriş deneyimini bir üst noktaya ulaştırmaktadır.

Dokan Catalog Mode

Dokan Catalog Mode ile satıcıların katalogdan ürün eklemeleri mümkün hale geliyor. Katalog modu ile satıcılar belirli ürünleri seçip, satış için sergileyebiliyorlar. Bu pazaryeri eklentisi sayesinde web sitenin yönetimi ve işleyişi daha kolay ve pratik hale gelmektedir. Ürün yönetimini kolaylaştırmanın en kolay yoludur.

Easy Give Back

TudiHUB tarafından sunulan Easy Give Back eklentisi, ürünler için iade taleplerini görüntülemeyi ve bu talepleri yönetmeyi sağlamaktadır. İade sürecini pratik ve zahmetsiz hale dönüştürmektedir. Eklentiyi kullanarak iade seçenekleri özelleştirilebilmektedir.

Easy Contract

Easy Contract; kayıt esnasında ya da ödeme sırasında müşterilere kolay bir şekilde sözleşme sunma ve sözleşmeyi onaylama imkanı sağlamaktadır. Sözleşmelerin düzenlenmesi ve yeni sözleşmelerin tasarlanması da yine bu eklenti ile daha kolay olmaktadır.

Easy B2B

E-ticaret sitesini B2B platformuna dönüştürmek isteyenlere hitap etmektedir. Easy B2B sayesinde firmalara özel kurallar eklemek mümkün olmaktadır. Eklenti, özel ödeme seçenekleri, toptan ürün satışı gibi pek çok farklı özellik içermektedir.

TudiHUB ürünleri ile siz de web sayfanızı geliştirebilir ve daha kullanışlı hale dönüştürebilirsiniz. İlgilendiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz TudiHUB ürünleri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.