Takım elbise satışı yapan müşterimiz mrguild.com e-ticaret sitemiz depodaki süreçlerini ve personelin iade süreçlerindeki işlerini hafifletmek adına internet sitesiyle entegre çalışabilen bir PWA uygulamasına ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Proje süreci boyunca firma ile bir çok toplantı gerçekleştirdik ve ihtiyaçlarını dinledik.

Projenin Genel Hatları

Müşteri site üzerinden aldığı bir ürün için iade talebi bulunduğunda para iadesi olarak site üzerinde kullanabileceği ve iade ettiği ürün fiyatı kadar indirim sağlayan bir kupona sahip olmalı. Kullanıcı sepete geldiğinde ona ait olan iade kuponu otomatik olarak uygulanmalı ve yine olan özel kupon kodu mail ve sms ile müşteriye iletilmeli.

Personel gelen iadenin detaylarını fiyatını görebilmeli, iadeyi onaylamalı birden çok ürün bulunan siparişlerde parçalı iade kabulü yapabilir, iadesi yapılan ve depoda yer alan tüm ürünleri görebilmeli.

Projeyi mobil uyumlu olacak şekilde PWA olarak geliştirdik böylece personel mobil cihanlarında siteyle eş zamanlı olarak çalışan uygulamayı çok hızlı bir şekilde görüntüleyebiliyor ve yapılan değişikliklerden sonra uygulamayı tekrar tekrar güncellemesine gerek kalmıyor.

mrguildpwa 1

İlgili projeler