En iyi WordPress pazaryeri eklentilerinden biri olarak kabul edilen Dokan, mümkün olan en kısa sürede kendi pazaryerinizi oluşturmanıza yardımcı olan bir WooCommerce pazaryeri eklentisidir. Dokan ve GurmeWoo partnerliği ile pazaryeri siteleri kurmak çok kolay.

Dokan’a gitmek için tıkla

WCFM Marketplace, ücretsiz eklentiler arasında bulabileceğiniz popüler bir WordPress pazaryeri eklentisidir. Desteklediği şaşırtıcı özellikler ve işlevler sebebiyşlee 10.000’den fazla aktif kullanıcıya sahiptir.

WCFM’ye gitmek için tıkla

Param, paranızı dijitale kolayca taşımanızı sağlayan, sunduğu avantajlarla varlığınıza değer veren, bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

Param’a gitmek için tıkla
Dijimad, yapmakta olduğu birçok farklı web hizmetini tek bir çatı altında topladığımız, 15 kişiden oluşan uzman ekibiyle beraber dijitalde sonsuz fikirlere açık ve bu fikirleri hayata geçirebilecek potansiyele sahip yeni nesil bir ajans şirketidir. GurmeWoo ile olan partnerliği sayesinde eksik olan tüm hizmetlerinizi karşılamaktadır.

Dijimad’e gitmek için tıkla

Bizim ile istediğiniz zaman iletişime geçerek sorularınızı sorabilir , hayal ettiğiniz siteniz için gerekli eklentilerden bahsedebilirsiniz. GurmeWoo ile partner olmak isteyen siz değerli müşterilerimiz aşağıda bulunan iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.