Papara-ile-TL

Online Cüzdan Uygulaması Papara Nedir? - GurmeHUB

Son dönemde artan online alışveriş ile beraber internet bankacılığı uygulamaları da giderek yaygınlaşmaya başladı ve en gözde online cüzdan uygulaması olan Papara‘yı bu yazımda sizlere tanıtacağım.

İnternet Bankacılığı Nedir?

İnternet bankacılığı, birçok bankacılık hizmetinin işlem yapılacak bankaya ait hesaplar ile internet üzerinden yapılmasını sağlayan uygulamadır. Bu hizmet birçok platform için uygundur. İşlem yapacak kişi bilgisayar, telefon veya tablet gibi araçlar ile işlem yapabilir.

Bu noktada önemli olan 2 unsur vardır. 1.unsur, banka ile iletişim kurabilmeniz için internete ihtiyaç vardır. 2.unsur ise her bankanın kendine ait internet bankacılığı vardır. İnternet bankacılığı sayesinde tek bir tık ile bulunduğunuz yerden işlem yapabilirsiniz.

Online Cüzdan Uygulaması Papara Nedir?

Online Cüzdan Uygulaması

PaPara internet üzerinden alışveriş imkanı sunan online cüzdan uygulamasıdır. Standart banka uygulamalarından farkı ise kullanıcılardan komisyon talep etmiyor olmasıdır. Güvenilir alışveriş imkanı sunan PaPara ayrıca kullanıcılarına özel pek çok avantajı da içerisinde barındırmaktadır.

Papara’nın Avantajları Nelerdir?

PaPara sayesinde hesabınıza dilediğiniz her an para yükleyebilir, 7/24 komisyonsuz olarak para gönderebilirsiniz. Ayrıca internet alışverişlerinizde güvenli ödeme yapabilir, atm veya cep telefonu numaranızla para çekebilirsiniz.

Ayrıca, PaPara ile Netflix, YouTube Premium, Spotify uygulamalarındaki aboneliklerinizde indirim avantajlarından faydalanabilirsiniz. PaPara uygulamasına bakiye yükleyerek Teknosa, İste gelsin, gittigidiyor, Eczane, Martı, Yolcu 360 gibi pek çok markadan yapacağınız alışverişlerde de indirim imkanlarından yararlanabilirsiniz.


WooCommerce Papara Ödeme Eklentisi

woopapara

WooCommerce Papara Ödeme Eklentisi ile hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde ödeme alın. Papara hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. Papara internet üzerinden alışveriş imkanı sunan online cüzdan uygulamasıdır. Papara’yı standart banka uygulamalarından ayıran özelliklerin en başında kullanıcılarından komisyon talep etmemesidir.

WooCommerce Papara Ödeme Eklentisi : WooPapara Özellikleri

  • Lisans Boyunca Güncelleme
  • 3D Destekler
  • İsteğe Bağlı 3D Seçeneği Belirleme
  • Sitenin Tasarımına Uygun Kredi Kartı Formu
  • Ücret İade Edebilme Desteği
  • Papara Sanal Pos API’si İle Tam Uyum

Papara Kart Nereden Alınır?

Papara Lite Card; D&R, Teknosa, Hepsiburada, Gittigidiyor, Kidega, ya da N11 üzerinden satın alınabiliyor. Kartı alırken ödenen 5 TL ücret tutarı, kart aktifleştirildikten sonra iade edilmektedir.

Papara ile Para göndermek/almak ücretli midir?

Papara’da para gönderen kullanıcı hiçbir zaman ücret ödemez. Para göndermek her zaman ücretsizdir. 

Para transferi alan kullanıcılardan ise aşırı/ticari kullanım halinde işlem ücreti tahsil edilir. 

Papara hesabına bir ay içinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL veya döviz karşılığı üzerinde transfer geldiğinde sonraki işlemlerine %3.4 (BSMV dahil) işlem ücreti uygulanır. 

Aynı zamanda, bir ay içinde hesabına 10 farklı kişiden para transferi geldiğinde 11. farklı kişiden itibaren alacağın transferlere %3.4 (BSMV dahil) işlem ücreti uygulanır. 

Ücretsiz işlem limitlerin dolduğunda sana e-posta, mobil bildirim ve SMS ile bilgilendirme yapılır. 

Sadece bildirim gönderildikten sonraki işlemlerden işlem ücreti alınır.   

Yorum yazın